به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

ساخت مجموعه تالارهای «احسان» برای ازدواج آسان جوانان

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، حسن ربیعی امشب در بازدید از طرح توسعه قیدار نبی (ع) اظهار کرد: اقدامات انجام شده در راستای توسعه قیدار نبی (ع) یک حرکت جهادی و هدفمند بوده که در توسعه و احیای موقوفات استان در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه اقدامات انجام شده در بقعه قیدار نبی (ع) و کارهای عمرانی که در دستور کار اوقاف است، افزود: این اقدامات موجب میشود، شهرستان قیدار نبی (ع) به یکی از قطبهای فرهنگی کشور تبدیل شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان اوقاف و امور خیریه با توضیح اینکه توسعه حرم و تبدیل قیدار نبی (ع) به قطب گردشگری نیازمند همکاری استاندار، فرماندار و سایر مسئولان است، تصریح کرد: با این اقدامات در آینده نزدیک شاهد آن خواهیم بود که استان زنجان به یکی از مراکز مهم گردشگری مذهبی در کشور تبدیل شود.

این مسئول با بیان اینکه واحدهای تجاری و آموزشی حریم حرم مطهر قیدار نبی (ع) خریداری شده است، اضافه کرد: بنا است که با رویکرد توسعه بقعه و امکان پذیرش زائران برای انجام زیارت فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه در حال ساخت تالار احسان در قیدار اشاره کرد و گفت: این پروژه 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

ربیعی با اشاره به اینکه تالار احسان در راستای خدمترسانی به مردم ساخته میشود، اضافه کرد: این پروژه با کیفیت خوب و هزینه کم در حال بهرهبرداری است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان اوقاف و امور خیریه با توضیح اینکه مشابه این تالار احسان در استانهای تهران، آذربایجان، کرمان و برخی از استانهای کشور در حال ساخت است، گفت: سازمان اوقاف در کل کشور بنا دارد که با شناسایی و بهرهوری موقوفاتی که در حال حاضر به نوعی قابلیت بهرهبرداری نداشته و بالقوه هستند در قالب طرحهای خدماترسانی به مردم اقدام کند.

این مسئول ادامه داد: با اجرای این طرحها علاوه بر اینکه پروژههای موقوفات احیا شده و نیات واقفان نیز اجرایی میشود، خدمات بسیاری هم به مردم از محل موقوفات پرداخت میشود.

وی با بیان اینکه مجموعه تالارهای احسان در کشور برای فراهم ساختن ازدواج آسان جوانان ساخته میشود، تصریح کرد: تالارهای احسان یکی از امور خدمت رسانی به مردم در امر ازدواج آسان و تشکیل خانواده است.

ربیعی در پایان از مسئولان استان زنجان خواست: به اداره اوقاف و موضوع وقف توجه کرده و کمک کنند که موضوع وقف با همافزایی مسئولان توسعه پیدا کند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بینالملل سازمان اوقاف و امور خیریه خطاب به دستگاههای اجرایی استان از آنها خواست: مانعی برای فعالیت توسعهای اوقاف ایجاد نکنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان زنجان نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در راستا توسعه حرم قیدار نبی (ع) اظهار کرد: برای این موضوع بیش از 8 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حجتالاسلام باقری با اشاره به اینکه جذب گردشگر و تبدیل حرم قیدار نبی (ع) به قطب مذهبی و گردشگری از اهداف طرح توسعه این حرم است، اضافه کرد: پیشرفت فیزیکی این مجموعه مطلوب است.

وی همچنین به پروژه در حال ساخت تالار احسان نیز اشاره کرد و گفت: زیربنای این پروژه یک هزار و 500 متر مربع است و پیشرفت فیزیکی آن 35 درصد برآورد شده است.

انتهای پیام/73005/ع40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی