به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

هزینه 7 میلیارد ریالی برای بیمه مددجویان ابهری

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، محسن داودی امشب در دوره آموزشی بهداشت مجریان طرحهای اشتغال ابهری اظهار کرد: اشتغال به عنوان یک فعالیت ضروری برای گذراندن زندگی فردی و اجتماعی مورد تاکید دین مبین اسلام و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه اشتغال مددجویان زیرپوشش کمیته امداد از ویژگی خاصی برخوردار است، تصریح کرد: یکی از ضروریات اجرایی شدن این امر، ارائه آموزشهای فنی و حرفهای است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ابهر با توضیح اینکه در همین راستا با همکاری فنی‎وحرفهای خدمات آموزشی به جامعه هدف ارائه میشود، اضافه کرد: با همکاری فنیوحرفهای همه افرادی که توان اجرای طرح اشتغال را از جهات مختلف داشتند، مورد آموزش قرار گرفتهاند.

این مسئول با توضیح اینکه برای شرکتکنندگان در دورههای آموزشی مدرک و گواهی حضور در دوره اعطا شده است، افزود: این موضوع امکان ایجاد اشتغال پایدار را در شهرستان فراهم ساخته است.

داودی با توضیح اینکه در 6 ماهه نخست امسال برای 344 نفر از افراد هدف در قالب 47 طرح، تحت عنوان مشاغل خانگی، صنفی، صنعتی و غیره شغل ایجاد شده است، اضافه کرد: به منظور بهرهمندی مددجویان خدمات بیمهای نیز به مجریان طرحهای اشتغال ارائه شده است.

وی با اشاره به اینکه در مجموع طی سال جاری 6 میلیارد و 770 میلیون ریال برای بیمه مجریان طرحهای اشتغال در قالب بیمههای اجتماعی هزینه شده است، تصریح کرد: تعداد افرادی که از این نوع بیمهها بهرهمند شدهاند، 968 نفر است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شهرستان ابهر خاطر نشان کرد: اغلب افرادی که از این نوع بیمههای اجتماعی برخوردار شدند، مجریان طرحهای اشتغال و زنان سرپرست خانوار هستند.

این مسئول به سایر اقدامات کمیته امداد در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه هدف نیز اشاره کرد و گفت: ارائه خدمات سوءتغذیه به کودکان زیر 6 سال دیگر اقدام کمیته امداد در حمایت از نیازمندان است.

وی با اشاره به اینکه امسال 108 کودک نیازمند ابهری از خدمات تغذیهای کمیته امداد ابهر بهرهمند شدند، اضافه کرد: در این راستا 453 میلیون ریال اعتبار هزینه شد.

داودی با توضیح اینکه کودکان زیر 6 سال با معرفی شبکه بهداشت از این نوع خدمات بهرهمند شدند، اضافه کرد: در صورتیکه طی دوره درمان کودک درمان یافته و سوءتغذیه وی برطرف شود، پرداخت کمک هزینههای غذایی قطع میشود.

به گزارش فارس، دورههای آموزشی بهداشت مددجویان به منظور ارتقای سطح آگاهی جامعه هدف در مسائل بهداشت فردی، اجتماعی، بهداشت کودک، بهداشت محیط و خانواده برگزار میشود.

انتهای پیام/73005/ع30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی