به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

ضرورت برنامه‌ریزی فراگیر و پویا در وحدت حوزه و دانشگاه

عباس قنبری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از آرمانها و شعارهایی بود که امام راحل پس از شهادت آیتالله مفتح مطرح کردند.

وی تصریح کرد: در این زمان امام راحل از دست اندرکاران و مسئولان نظام درخواست کردند این آرمان را جامعه عمل بپوشانند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به اینکه امروز با توجه به فعالیتها و اقدامات مختلف گامهای موثر و ماندگاری برای این مهم برداشته نشده است، گفت: صرفا فعالیتها و اقداماتی که صورت میگیرد رویکرد ظاهری موضوع است.

این مسئول با اشاره به اینکه برای رسیدن به این امر مهم برنامهها و جلسات مختلفی برگزار میشود، افزود: باید با الگوها، راهکارها و نمادهای مختلف در این زمینه به هدف برسیم.

قنبری با بیان اینکه ما از آغاز انقلاب تاکنون همواره از وحدت ملی و همبستگی گروهی و اتحاد جهان اسلام سخن گفتهایم، بیان داشت: باید این موضوع را به صورت الگو در وحدت حوزه و دانشگاه جامعه عمل بپوشانیم.

وی بر ضرورت برنامهریزی صحیح، فراگیر و پویا در وحدت حوزه و دانشگاه تاکید کرد و یادآور شد: حوزه و دانشگاه امروز به مراتب در سطح بالاتری از جایگاههای خود نسبت به قبل از انقلاب و اوایل انقلاب قرار دارند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با بیان اینکه امروز روح تحقیق و پیشرفت و علاقه به تولید علم در هر دو مرکز حوزه و دانشگاه به وفور دیده میشود، گفت: این امر در نمادها و تولیدات مختلف موجود وجود دارد.

* نسل سوم نقش خطیر خود را در نهادینه کردن وحدت حوزه و دانشگاه ایفا کنند

این مسئول با اشاره به اینکه امروز بسیاری از مدیران کشور در فضای این دو نهاد تحصیل کرده و وارد عرصههای مدیریتی شدهاند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز در سیاستها و شعاریشان بر وحدت حوزه و دانشگاه تاکید دارند.

قنبری با اشاره به اینکه حوزه و دانشگاه همانند دو خط موازی است که بدون اصطکاک برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش میکنند، افزود: امروز نیز نوبت نسل سوم حوزه و دانشگاه است که با هدفمندی و درایت به نقاط مثبت و مشترکی برسند و از برنامهها و اقدامات اجرا شده بهرهبرداری کنند.

وی در پایان با بیان اینکه نسل سوم باید نقش بسیار مهم و خطیر خود را در نهادینه کردن ارزشهای انقلاب و تکمیل پروژه وحدت حوزه و دانشگاه ایفا کنند، اظهار داشت: نسل سوم باید تلاش کنند تا همه همت و تلاش خود را به این موضوع معطوف کنند.

انتهای پیام/73008/ز

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی