به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 20 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

ضرورت برنامه‌ریزی فراگیر و پویا در وحدت حوزه و دانشگاه

عباس قنبری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از آرمانها و شعارهایی بود که امام راحل پس از شهادت آیتالله مفتح مطرح کردند.

وی تصریح کرد: در این زمان امام راحل از دست اندرکاران و مسئولان نظام درخواست کردند این آرمان را جامعه عمل بپوشانند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به اینکه امروز با توجه به فعالیتها و اقدامات مختلف گامهای موثر و ماندگاری برای این مهم برداشته نشده است، گفت: صرفا فعالیتها و اقداماتی که صورت میگیرد رویکرد ظاهری موضوع است.

این مسئول با اشاره به اینکه برای رسیدن به این امر مهم برنامهها و جلسات مختلفی برگزار میشود، افزود: باید با الگوها، راهکارها و نمادهای مختلف در این زمینه به هدف برسیم.

قنبری با بیان اینکه ما از آغاز انقلاب تاکنون همواره از وحدت ملی و همبستگی گروهی و اتحاد جهان اسلام سخن گفتهایم، بیان داشت: باید این موضوع را به صورت الگو در وحدت حوزه و دانشگاه جامعه عمل بپوشانیم.

وی بر ضرورت برنامهریزی صحیح، فراگیر و پویا در وحدت حوزه و دانشگاه تاکید کرد و یادآور شد: حوزه و دانشگاه امروز به مراتب در سطح بالاتری از جایگاههای خود نسبت به قبل از انقلاب و اوایل انقلاب قرار دارند.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با بیان اینکه امروز روح تحقیق و پیشرفت و علاقه به تولید علم در هر دو مرکز حوزه و دانشگاه به وفور دیده میشود، گفت: این امر در نمادها و تولیدات مختلف موجود وجود دارد.

* نسل سوم نقش خطیر خود را در نهادینه کردن وحدت حوزه و دانشگاه ایفا کنند

این مسئول با اشاره به اینکه امروز بسیاری از مدیران کشور در فضای این دو نهاد تحصیل کرده و وارد عرصههای مدیریتی شدهاند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز در سیاستها و شعاریشان بر وحدت حوزه و دانشگاه تاکید دارند.

قنبری با اشاره به اینکه حوزه و دانشگاه همانند دو خط موازی است که بدون اصطکاک برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش میکنند، افزود: امروز نیز نوبت نسل سوم حوزه و دانشگاه است که با هدفمندی و درایت به نقاط مثبت و مشترکی برسند و از برنامهها و اقدامات اجرا شده بهرهبرداری کنند.

وی در پایان با بیان اینکه نسل سوم باید نقش بسیار مهم و خطیر خود را در نهادینه کردن ارزشهای انقلاب و تکمیل پروژه وحدت حوزه و دانشگاه ایفا کنند، اظهار داشت: نسل سوم باید تلاش کنند تا همه همت و تلاش خود را به این موضوع معطوف کنند.

انتهای پیام/73008/ز

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی