به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

اصلاح الگوی مصرف آب نیاز به آموزش‌های شهروندی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، احد چگینی عصر امروز در جلسه علنی شورای این شهر که با هدف تصمیمگیری به منظور نوسازی بافت فرسوده آب و فاضلاب شهری برگزار شد، بر لزوم انعقاد تفاهمنامه مشترک بین شرکت آب و فاضلاب و مجموعه مدیریت شهری تأکید و اظهار کرد: به منظور افزایش همکاریهای دو طرفه، هر یک از این نهادها باید تعهداتی را نسبت به یکدیگر لحاظ کنند تا شاهد دستاوردهای مثبتی در این بخش باشیم.

عضو شورای شهر قزوین بر لزوم آموزشهای شهروندی در بخش آب تأکید کرد و افزود: باید با خلق شخصیتی در برنامههای تلویزیونی به ویژه برای سنین پایه در رسانههای ملی و محلی، نسبت به جلب مشارکت مردم در صرفهجویی مصرف آب اقدام شود.

فرجاله فصیحی رامندی عضو شورای شهر قزوین نیز در این جلسه طی سخنانی با بیان این مطلب که به دلیل رکود ساخت و ساز، شاهد کاهش صدور پروانه ساختمانی بودهایم اظهار کرد: به تبع این موضوع شاهد کاهش تقاضا برای انشعاب آب خواهیم بود.

وی افزود: با توجه به اینکه درآمدهای ناشی از انشعاب آب باید برای اصلاح شبکه آب هزینه شود، اگر این درآمد حاصل نشود شاهد محقق نشدن برنامه مذکور خواهیم بود.

این مسئول بر لزوم رسیدن به یک باور مشترک در بین مسئولان استانی برای اصلاح شبکه آب در بافت فرسوده تأکید و خاطرنشان کرد: اگر همه مسئولان به این باور برسند، آنگاه میتوان با همافزایی ظرفیتهای موجود و استفاده از توان نمایندگان مجلس و مقام ارشد استان برای رفع این مشکل اقدام کرد.

شهلا عطائی رئیس کمیسیون بانوان شورای شهر قزوین نیز در این جلسه عنوان کرد: باید از تجربه موفق اصفهان در زمینه جلب مشارکتهای مردمی از قبیل فرهنگسازی و پخش فیلمهای آموزشی و هشدار دهنده بهره برد.

مریم نخستین عضو هیئت رئیسه شورای شهر قزوین نیز مطرح کرد: اگر قرار است افزایش قیمت در انشعابات آب داشته باشیم باید طرح اصلاح شبکه آب در بافت فرسوده به درستی اجرا شود تا شاهد رفع مشکلات این بخش باشیم.

یادآور میشود؛ هزینه انشعاب آب در سال آینده بر اساس درآمد مردم در مناطق شهری بین 150 هزار تومان تا 300 هزار تومان با رأی 12 عضو حاضر به تصویب رسید.

انتهای پیام/2667/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی