به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 بهمن 1397

درآمدهای خرمشهر در داخل شهر هزینه شود

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمشهر، عبدالله سامری عصر امروز در مراسم افتتاح زمین چمن مصنوعی کوی ویلای این شهر، اظهار کرد: عقبماندگیهای خرمشهر بسیار زیاد است و کارهای زیادی باید در این شهر انجام شود.

وی بیان کرد:خرمشهر زمانی که تحویل من داده شد وضعیت نابسامانی داشت، چرا که هرجای آن را درست میکردیم مشکلات دیگری ظهور میکرد.

وی با اشاره به تاخیر در اجرای ساماندهی فاضلاب شهر خرمشهر خاطر نشان کرد: شهری که در سال 91 کلنگ فاضلاب آن زده شود فاجعه است.

سامری به بازدیدهای مناطق محروم خرمشهر با حضور شهردار این شهر و رصد مشکلات موجود در این مناطق اشاره کرد و افزود: شهردار فعلی مسئولیت شهر را زمانی بر عهده گرفت که مشکلاتی عدیدهای همچون تحریمها و کمبود اعتبارات، گریبان گیر مملکت بود.

وی ادامه داد: وجود تحریمها، کمبود نقدینگی و فشار کشورهای سلطه که کاهش قیمت نفت از نتایج این سیاستهای تحریمی بر ضد ایران است کل مملکت را با مشکل نقدینگی مواجه کرده اما با وجود تمام کمبودها، شهردار خرمشهر خوب کار کرده و در مناطق محروم و حاشیه شهرها اقدامات موثری تاکنون انجام داده است.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خرمشهر باید سالهای پیش ساخته و آباد میشد، تصریح کرد: این زمین چمن مصنوعی که امروز افتتاح شد در آن زمان 20 میلیون تومان تمام میشد اما اکنون تا زمان اتمام کار هزینهای حداقل 140 میلیون تومانی را میطلبد.

سامری به نتایج گردهمایی شهرداران کلانشهرها در خرمشهر اشاره کرد و گفت: با دعوت از شهرداران کلان شهرها شاهد ورود کلانشهرها از جمله شهرداری تهران در امر سازندگی شهر خرمشهر هستیم.

وی ادامه داد: کلید محرومیت زدایی از خرمشهر از مناطق محرومی همچون «پیش ساخت»، ورودی اهواز به خرمشهر و حواشی شهر زدیم تا بتوانیم با اندک بودجه تزریقی در راستای محرومیت زدایی از مردم خرمشهر قدمی برداریم.

نماینده مردم خرمشهر، شان والای مردم این شهر را یادآور شد و اظهار کرد: شانیت مردم خرمشهر بیش از اینها است، خرمشهر شهری است که در گذشته و حتی در حال حاضر نانآور کشور بوده و در حال حاضر نیز چنین است و درآمدهای تزریق شده به سازمانهای کشوری و منطقه آزاد بسیار زیاد است.

وی خواستار مصرف درآمدهای خرمشهر در همین شهر شد و گفت: انتظاری که از دولتمردان داریم این است که درآمدهای خرمشهر در خرمشهر مصرف شود.

وی ادامه داد: ساخت خرمشهر تنها با شعار و با دستهای خالی و بدون تزرق مادیات و نقدینگی امکان پذیر نیست.

انتهای پیام/72021/ش

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 20:21

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی