به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 20 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

بازنشستگی نیمی ازفرهنگیان در10 سال آتی

معاون وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد

بازنشستگی نیمی ازفرهنگیان در10 سال آتی

» سرویس: اجتماعي - آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: 50 درصد از نیروهای آموزش و پرورش در 10 سال آینده بازنشسته میشوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سید محمد بطحایی در جمع فرهنگیان شهرستان جهرم، گفت: باید از این فرصت استفاده کرد و با اجرای طرحهایی از قبیل بستههای حمایتی و نظام رتبهبندی، هم کیفیت آموزشی و هم دستمزد و دریافتی فرهنگیان را افزایش داد.

وی با اشاره به اینکه فردای هر جامعهای، امروز در کلاس درس و مدرسه مشخص میشود گفت: اینکه انتظار چه جامعهای داشته باشیم را میتوان از وضع و حال آموزش و پرورش پیش بینی کرد.

بطحایی گفت: افرادی که برای توسعه پایدار تلاش کردند، پله اول و هدف اصلی را از اصلاح آموزش و پرورش آغاز کردند.

وی با اشاره به همه تلاشهایی که در دوران انقلاب در خصوص آموزش و پرورش صورت گرفته گفت: متاسفانه امروز آموزش و پرورش کشور با کیفیت اصلی که مورد انتظار است فاصله دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در رابطه با علل افزایش این فاصله اظهار کرد: متاسفانه نیروی انسانی که همان معلم است مورد توجه لازم قرار نگرفته است.

وی افزود: اگر به معلم توجه لازم شود و انگیزه او افزایش یابد، بسیاری از مشکلات ناشی از برنامهها نیز حل میشود.

بطحایی با بیان اینکه سهم طرحهای عمرانی که میتواند زیر بنای توسعه و اشتغال شود، در بودجه عمرانی دولت به واسطه مسائل جهانی کاهش یافته است ،گفت: متاسفانه بیش از 80 درصد بودجه دولت، صرف حقوق و دریافتیهای پرسنلی میشود.

وی افزود: این عدد در آموزش و پرورش، نزدیک به 90 درصد است و این به معنای آن است که تنها کمی بیش از یک درصد از بودجه آموزش و پرورش صرف امور جاری و کیفیت بخشی میشود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: متاسفانه در آموزش و پرورش با وجود همه مشکلات مالی موجود، اتلاف منابع و سرمایه نیز زیاد است.

بطحایی ادامه داد: اگر روزی برسد که 25 درصد از بودجه دولت به آموزش و پرورش اختصاص یابد، میتوان امیدوار بود که مسائل آموزش و پرورش حل شود، ولی این امر در حال حاضر محال است.

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: تنها راه کار اساسی حل مسائل و مشکلات مالی در آموزش و پرورش را مدیریت منابع و جلوگیری از اتلاف سرمایه است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:46

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی