به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 23 آذر 1397

ارائه خدمات نوین بیمه‌ای در شعب تأمین اجتماعی

ارائه خدمات نوین بیمهای در شعب تأمین اجتماعی

» سرویس: اجتماعي - رفاهي و خانواده

مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی توجه به سلامت اداری را از مهمترین اولویتهای سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و تأکید کرد: این موضوع در دولت تدبیر و امید دارای اهمیت و جایگاه ویژهای است و مدیران سازمان تأمین اجتماعی نیز سلامت اداری را در مجموعههای تحت مدیریت خود با جدیت پیگیری میکنند.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، دکتر رضا امینی در همایش سراسری مدیران کل تأمین اجتماعی سراسر کشور، بر اهمیت دریافت آمار و اطلاعات دقیق و به موقع از واحدهای اجرایی این سازمان تأکید کرد و گفت: عملکرد استانها بر اساس آمار و اطلاعات مربوط به آنها ارزیابی میشود.

امینی افزود: افزایش خدمات غیرحضوری از مهمترین اولویتهای سازمان تأمین اجتماعی است و عملکرد ادارات کل تأمین اجتماعی در این رابطه مطلوب بوده است.

وی ارائه خدمات نوین بیمهای در شعب تأمین اجتماعی را از دیگر برنامههای این سازمان برشمرد و افزود: این برنامه در شعبه 6 تبریز به صورت پایلوت آغاز شده و پس از ارزیابی و رفع کاستیهای احتمالی در سایر شعب نیز عملیاتی میشود.

امینی هدف از برگزاری همایش مدیران تأمین اجتماعی را هماهنگی بیشتر واحدهای اجرایی عنوان کرد و گفت: در این همایش مدیران استانی از مسائل مربوط به سازمان مطلع میشوند و مسائل مربوط به استان تحت مدیریت خود را نیز مطرح میکنند و با هم افزایی و تبادل نظر با یکدیگر رهکارهای گوناگون را برای اتخاذ تصمیمهای مناسب بررسی میکنند.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی ارتباط مطلوب و اثرگذار با نمایندگان مجلس شوای اسلامی را از نقاط قوت این سازمان برشمرد و گفت: ارتباط مدیران تأمین اجتماعی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حفظ منافع بیمهشدگان و ارتقاء خدمات سازمان انجام میشود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:46

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی