به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 20 آذر 1397

دومین نمایشگاه هنر محیطی افتتاح شد

دومین نمایشگاه هنر محیطی افتتاح شد

» سرویس: فرهنگي و هنري - تجسمي و موسيقي

دومین نمایشگاه گروهی هنر محیطی با عنوان «زمین و زمان» در نگارخانهی «استاد ممیز» خانهی هنرمندان ایران افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، دومین نمایشگاه «زمین و زمان» پس از دو سال برگزار شد و علاقهمندان به این هنر میتوانند جدیدترین آثار هنر محیطی ایران را در این نمایشگاه ببینند.

آسیه محمدیان، مدرس دانشگاه و یکی از هنرمندان محیطی ایران است که مدیریت اجرایی دومین نمایشگاه «زمین و زمان» را برعهده دارد.

او دربارهی برگزاری این نمایشگاه گفت: نخستین نمایشگاه «زمین و زمان» سال 1391 در نگارخانههای پاییز، زمستان و استاد ممیز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. ما قصد داریم از این پس، نمایشگاه «زمین و زمان» را هر دو سال یکبار داشته باشیم و هربار با ترکیبی جدید از هنرمندان و آثار هنری در زمینهی هنر محیطی، این نمایشگاه برگزار شود.

این هنرمند محیطی همچنین با اشاره به نمایشگاه امسال در خانهی هنرمندان ایران، افزود: آثاری از نمایشگاه «زمین و زمان 2» در قالبهای ویدئو، چیدمان و عکس بهنمایش درآمدهاند. بهترین اتفاق برای ما دریافت پیام کارمان توسط مردم و مخاطبان است و آن هم چیزی نیست بهجز توجه به محیط زیست که متأسفانه ما انسانها در حال نابود کردن آن هستیم. امیدواریم مردم کمی بیشتر به این موضوع توجه کنند.

در این نمایشگاه، آثاری از محمود مکتبی، عاطفه خاص، نوشین نفیسی، گروه پنجباز، شهرناز زرکش، محمدمهدی متولی طاهر، فرزانه نجفی، فرانه جلالی، مهتاب قائمیمنش، حمید نورآبادی، مسلم ابراهیمی، فرشته زمانی و آسیه محمدیان بهنمایش درآمده است. این هنرمندان از شهرهای مختلفی مانند اصفهان، بابلسر، نیشابور، تهران و دزفول در این نمایشگاه حضور دارند.

علاقهمندان برای دیدن آثار این نمایشگاه میتوانند تا سوم دیماه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به نشانی خیابان آیتالله طالقانی، خیابان موسوی شمالی، خانهی هنرمندان ایران، نگارخانهی «استاد ممیز» مراجعه کنند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی