به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

حال و هوای گالری‌های تهران در پایان هفته

حال و هوای گالریهای تهران در پایان هفته

» سرویس: فرهنگي و هنري - تجسمي و موسيقي

گالریها و فرهنگسراهای تهران در پایان این هفته نیز میزبان آثار هنرمندان تجسمی هستند.

به گزارش ایسنا، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی (ع) نمایشگاه عکس «روایت راه» با نمایش عکسهایی از مجید رفیعی و سیدصادق حسینی در گالری شمارهی 1 فرهنگسرای ابنسینا برپا شده است. نمایشگاه عکس «روایت راه» با 20 عکس در ابعاد 70 در 50 سانتیمتر بهمدت دو هفته در این گالری برپا خواهد بود.

علاقهمندان میتوانند برای بازدید از این نمایشگاه از 16 تا 30 آذرماه به فرهنگسرای ابنسینا واقع در شهرک قدس، فاز یک، خیابان ایران زمین شمالی، مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره تلفن 8-88366366 تماس بگیرند.

فرهنگسرای شفق

سومین نمایشگاه گروهی آثار خوشنویسی و تذهیب موسسه «آرام جان» 16 آذرماه با حضور تعداد زیادی از هنرمندان در نگارخانه «فرهنگسرای شفق» گشایش یافت و همچنان میزبان علاقهمندان است.

آثار استادان احد پناهی، لیلا بهرامی و 18 هنرمند دیگر از جمله معصومه توفیقحق، کوهیار صادقی و الهام ایوبی در نمایشگاه «نقش و نی» بهنمایش درآمده است.

این نمایشگاه از 16 تا 29 آذرماه هر روز از ساعت 9 تا 18 در فرهنگسرای شفق برای حضور بازدیدکنندگان برقرار است. همچنین اعلام شده است که عواید فروش تابلوهای نمایشگاه برای کمک به کودکان سرطانی اهدا خواهد شد.

فرهنگسرای انقلاب

بهمناسبت اربعین حسینی (ع) نمایشگاه «در 14 روایت» با نمایش آثار نقاشی و نقاشی قهوهخانهای با موضوع عاشورا از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری موسسهی توسعهی هنرهای تجسمی معاصر و فرهنگسرای انقلاب برگزار شده است.

در این نمایشگاه، آثار نقاشی قهوهخانهای از محمد فراهانی و منصوره وفایی و آثار نقاشی از بهزاد نقاشی، ایران جهانشاهی، فرید زریو، زهرا پاسبان، فاطمه، طاها حیدری، محمود طوفان و خدیجه سالاری بهنمایش گذاشته شده است.

علاقهمندان میتوانند برای بازدید از این نمایشگاه از 20 آذر تا هشتم دیماه به نگارخانهی مهر فرهنگسرای انقلاب مراجعه کنند.

گالری «نگاه»

یک هنرمند نقاش، مجموعهای از آثار خود را که تلفیقی از نقاشی و شعر است در گالری «نگاه» بهنمایش میگذارد.

آزاده کیا دربارهی نخستین نمایشگاه نقاشیهایش در ایران با عنوان «یک زندگی، هزار آرزو» اظهار کرد: در این مجموعه 12 تابلوی نقاشی دارم که در ابعاد مختلف هستند. همهی کارها با تکنیک اکریلیک روی بوم کار شدهاند. دلیل استفاده از اکریلیک در کارها نیز این بود که میخواستم نقاشیهایم بافت داشته باشند.

نمایشگاه «یک زندگی، هزار آرزو» از 27 آذر تا 9 دیماه از ساعت 14 تا 20 (بهجز شنبهها) در گالری «نگاه» به نشانی لواسان، ابتدای بلوار اصلی، خیابان شکوفه، خیابان نگار، کوچه گلزار، شماره 32 میزبان علاقهمندان به هنر نقاشی است.

گارخانهی «شاهد» میزبان یک نمایشگاه گروهی عکس با نام «ماهیت شناور» است.

نگارخانه «شاهد»

یک نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «ماهیت شناور» 27 آذرماه در نگارخانهی «شاهد» گشایش مییابد.

در این نمایشگاه، 10 عکاس با 30 عکس رنگی در اندازهی ۵۰ در ۷۵ با موضوع طبیعت و آبستره مشارکت دارند.

عکاسان حاضر در این نمایشگاه هوتن آزمان، گزل آخوندنژاد، نسترن سیف، مجید جعفری، اعظم حشمتی، میلاد رستمخانی، مصطفی فاضلی، حورا کلانتریان، بهاره کریمی و لیلا مرجایی هستند.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، نمایش آثاری از طبیعت و نگاهی انتزاعی و فرمگرایانه به محیط اطراف است و براساس اعلام، تمام عواید حاصل از فروش این آثار به کودکان مبتلا به سرطان تحت حمایت موسسهی محک تعلق خواهد داشت.

این نمایشگاه تا هشتم دیماه هر روز بهجز جمعه و ایام تعطیل از ساعت 8 تا 12 و 16 تا 19 در نگارستان «شاهد» میزبان هنردوستان است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:43

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی