به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 24 مهر 1397

دلیل لغو مجمع هیات بسکتبال تهران

دلیل لغو مجمع هیات بسکتبال تهران

» سرویس: ورزشي - توپ و تور

نایب رییس هیات بسکتبال تهران دلایل لغو مجمع انتخاباتی را بازگو کرد.

نسرین باقری در گفت و گو با ایسنا لغو مجمع را تایید کرد و گفت: مجمع انتخاباتی که امروز باید برگزار میشد به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا لغو شد اما نکته جالب توجه این بود که ما از نفرات دعوت شده، زمان و ثبت نام نامزدها هیچ اطلاعی نداشتیم. نمیدانستیم اعضای مجمع چه کسانی هستند. به طور مثال نماینده ورزشکاران و مربیان را نمیشناختیم. با این حال اعضایی که شرکت نکرده بودند طی این روزها با من تماس گرفته و گفتند که در این مجمع حاضر نشدهاند. البته برخی نیز از قبل نامههایی نوشته و انصراف داده بودند.

نایب رییس هیات بسکتبال تهران ادامه داد: اعضا خودشان تصمیم گرفته بودند برای حفظ شان بسکتبال در این مجمع شرکت نکنند. اعضای مجمع را هیات تعیین میکند و برای تایید به اداره کل و فدراسیون میفرستد ولی ما به هیچ عنوان از این اعضا خبر نداشتیم. زمانی که به ما زنگ زدند و از برگزاری مجمع خبر دادند، پرسیدیم که چرا اطلاع نداریم. آنها گفتند که خود اداره کل نامه ها را فرستاده و با فدراسیون هماهنگ کرده است.

او افزود: اکنون نیز همه تماس میگیرند و از این که مجمع لغو شده خوشحال هستند. متاسفانه شرایط را به گونهای مهیا کرده بودند که یک گزینه خاص رای بیاورد. نفراتی که خودشان معرفی کرده بودند نیز به من زنگ زده بوده و انصراف دادند. امسال خود اداره کل نفرات اعضا را انتخاب کرده بود که همان اعضا در مجمع حاضر نشدند.

باقری به ایسنا گفت: نکته جالب توجه اینجاست که ما در تیم ملی که به بازیهای آسیایی اعزام شد بازیکن تهرانی داشتیم اما نماینده بازیکنان در این مجمع کسی بود که دو سال است بازی نمیکند! چطور میشود که این نفرات برای مجمع انتخاب میشوند؟ با این حال تا جایی که من میدانم این مجمع غیرقانونی بود چون طبق اساسنامه فدراسیون باید از برگزاری آن اطلاع داشته باشد. در ضمن باید زمان انتخابات 45 روز قبل اعلام شود که نشده بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی