به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

گودرزی: هزینه در آموزش بر می‌گردد/ آقایان به ورزش کردن بانوان کمک کنند

گودرزی: هزینه در آموزش بر میگردد/ آقایان به ورزش کردن بانوان کمک کنند

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

وزیر ورزش و جوانان در سمینار دوره عالی آموزش مدیران ورزشی، گفت: مدیران ورزشی اگر میخواهند در آینده نتایج آنها اثربخش باشد باید طبق برنامه حرکت کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر محمود گودرزی در این سمینار، اظهار کرد: در کشورهای توسعه یافته آنچه که بابت آموزش هزینه میشود پیش از آن چیزی که ما در اجرا و عملیات هزینه میکنیم. ما باید به این باور برسیم که اگر امروز مبلغی را برای امر آموزش و پژوهش سرمایهگذاری کنیم این سرمایهگذاری در بلند مدت چند برابر سود آن به سازمان ورزش بر میگردد. در کشورهای توسعه نیافته و عقب مانده که آموزش را امری هزینهبر و غیر مفید می دانند مجبورند که در آینده برای اصلاح امور خود هزینههای گزافی را بپردازند تا برنامه خود را به جایگاه اولیه باز گردانند. مثال عینی این مساله ترافیک است که اگر بر اساس برنامهریزی اصولی و دقیقی اجرا نشود خواهید دید که رفتارهای ناشی از عدم آموزش و برنامهریزی توسط مردم در خیابان ها به نمایش گذاشته میشود که کاملا منجر به غیر رفتار میشود. بنابراین هر چقدر به سمت آموزش حرکت کنیم، میتوان در آینده رفتارهای فردی را به رفتارهای منطقی تبدیل کنیم و آن را در جامعه نهادینه کنیم.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: در ورزش نیز این مساله کاملا چشمگیر است. تیمی که فاقد برنامه و رفتار جمعی است، نشات گرفته از مساله آموزش است، چرا امروزه بسیاری از تیمهای بزرگسال ما به دنبال مربیان بزرگ میگردند؟ این به خاطر این است که مساله آموزش به صورت بنیادی آموزش داده نشده است. تیمهای ما باید فراتر از آموزش فکر کنند. اگر این مساله اتفاق بیافتد در آینده به نتایج بهتری دست پیدا خواهیم کرد.

گودرزی در ادامه خاطر نشان کرد: موضوع آموزش به این معنا نیست که ما آموزش ابتر و شکل و ظاهری از آموزش را داشته باشیم که منجر به تغییر رفتار فردی و تیمی شود. ما باید آموزش را به معنای واقعی به مدیران خود آموزش و به اجرا بگذاریم. برنامهریزی صحیح، اجرای صحیح ، عملیات درست در تمام عرصه ها قطعا میتواند نتایج مطلوبی را نیز به دنبال داشته باشد.

وی ادامه داد: نیاز است که ما در ورزش کشور یک برنامهریزی اصولی و درستی داشته باشیم تا حرکت ورزش ما رو به جلو باشد. البته من منکر این مساله نیستم که حرکت ورزش ما، حرکت رو به جلویی است، زیرا در اکثر فدراسیونها بر اساس برنامه حرکت میکنند و نتایجی که در بازیهای آسیایی اینچئون کسب کردند نشان از این حرکت بود. منتهی باید این برنامهریزی دقیق تر باشد تا به نتایج مطلوبتری دست پیدا کنیم. برنامهریزی که بر اساس نرم ها و استانداردها باشد. قطعا در این صورت نه تنها هزینهها کاهش پیدا خواهد کرد، بلکه ما میتوانیم نتایجی که در بلند مدت کسب میکنیم نتایج ارزشمند و پایداری خواهد بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی