به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

تاکید احمدی بر نقش آموزش در شتاب بخشیدن به رشد ورزش

تاکید احمدی بر نقش آموزش در شتاب بخشیدن به رشد ورزش

» سرویس: ورزشي - نهادهاي ورزشي و ساير

دکتر عبدالحمید احمدی گفت: هر چقدر در آموزش با شتاب بیشتری حرکت کنیم قطعا در آینده حرکت رو به رشدی در ورزش کشور خواهیم داشت.

به گزارش ایسنا، معاون وزیر ورزش و جوانان در سمینار دوره عالی آموزش مدیران ورزشی، اظهار کرد: حرکتی که طی چند ماه گذشته در حوزه وزارت ورزش و جوانان آغاز شده است، سبب شده که رویکرد ما بر اساس تاکید دکتر گودرزی در امر آموزش باشد و شرایطی را فراهم کنیم تا به صورت مستمر دورههای آموزشی فشرده و کاربردی در سطوح مختلف ایجاد کنیم، زیرا اعتقاد داریم هر چقدر در امر آموزش سرمایهگذاری کنیم، باز هم کم است، زیرا توسعه در هر زمینهای پرداختن و اهمیت دادن به امر آموزش است.

وی ادامه داد: امروز کسانی که در عرصه های بینالمللی توانستهاند در ورزش توفیقاتی را کسب کنند، به خاطر پی بردن به اهمیت آموزش و سرمایهگذاری لازم در این زمینه بوده است. هر کجا که در این کشور آموزش کیفیتر و مثمرثمرتر بوده به نتایج قابل قبولی نیز دست پیدا کرده است.

احمدی اضافه کرد: آن چه که در بحث آموزش مهم است، بحث توسعه نیروی انسانی که مبنای آن آموزش است. قطعا میتوانیم این مسیر را با شتاب بیشتری ادامه به جلو حرکت کنیم. بنابراین یقین دارم این برنامه آموزشی که امروز در وزارت ورزش و جوانان آغاز شده است، میتواند در آینده نتایج قابل قبولی را برای ما به دنبال داشته باشد.

وی افزود: در حوزه آموزش باید بتوانیم تعامل موثر و هماهنگی را با فدراسیونهای ورزشی ایجاد کنیم و با برگزاری جلسات تخصصی کاری با تک تک فدراسیونها کاری کنیم تا مساله آموزش در نزد فدراسیون ها جدی گرفته شود. این برنامه ادامه خواهد داشت تا بتوانیم در حوزه آموزش به یک برنامهریزی موثر و کلان در سطح مدیران، مربیان برسیم تا بتوانیم به دنبال اجرای آموزش کیفی تر و مثمرثمرتری در ورزش باشیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان خاطر نشان کرد: تجارب موفقی که در زمینه آموزش امروزه در فدراسیونهای ورزشی به دست آوردهایم و به ویژه در این سمینار کسب خواهیم کرد از تمامی این تجارب به نحو احسن برای رشد و پیشرفت ورزش استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم در آینده به موفقیتهای بزرگی در ورزش دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:41

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی