به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

راه‌آهن شرق، بزرگترین ناحیه راه‌آهن‌ ایران

راهآهن شرق، بزرگترین ناحیه راهآهن ایران

» سرویس: استان ها - خراسان جنوبي

مدیر کل راه آهن شرق گفت: راه آهن شرق با 1000 کیلومتر خط اصلی بزرگترین ناحیه راه آهن جمهوری اسلامی ایران است که در نقطهای استراتژیک واقع شده است و مورد توجه ویژه مدیران ارشد راه آهن کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان جنوبی در طبس، محمد ابراهیم اقبالی دیروز (26 آذر ماه)در مراسم گرامیداشت هفته حمل و نقل، گفت: موفقیت در جهان به ارتباطات صحیح و بیشتر بر میگردد که بخشی از این ارتباطات دیجیتالی است و بخشی دیگر به راهها و وسایل حمل و نقل از جمله قطارها و خطوط ریلی بر میگردد.

وی ارتباطات را سکان اصلی پیشرفت دانست و اظهار کرد: اگر راهها نباشند، ارتباطی وجود ندارد و امروزه راهآهن در کنار دیگر امکانات ارتباطی نقش بزرگی را در این زمینه ایفا میکند.

مدیر کل راه آهن شرق ادامه داد: تمام خطوط حمل و نقل ریلی، هوایی و جادهای در کنار هم هستند و هیچ منافاتی با هم ندارند و راه آهن به دنبال نقاط کور میگردد تا با ورود صنعت حمل و نقل ریلی آن منطقه را به پیشرفت و تکنولوژی برساند.

اقبالی با بیان اینکه حمل بار انبوه را راه آهن انجام میدهد، افزود: این علاوه بر مزیت هزینه پایین برای صاحبان بار ، ایمنی بالا، آلودگی کمتر و راحتی بیشتر را نیز با خود به ارمغان میآورد، همچنین برزگترین اهمیت راه آهن امنیت آن است که مسافرین به این مهم رسیدهاند.

وی با اشاره به اینکه این ناحیه حدود یک دهم خطوط ریلی کشور را شامل میشود، خاطر نشان کرد: راه آهن شرق با 1000 کیلومتر خط اصلی بزرگترین ناحیه راه آهن جمهوری اسلامی ایران است که در نقطهای استراتژیک واقع شده و مورد توجه ویژه مدیران ارشد راه آهن کشور است.

حجتالاسلام و المسلمین کمیلی، رئیس ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی نیز در این مراسم، با اشاره به اهمیت نماز و توجه مدیران و کارکنان به نماز، اظهار کرد: مردم باید احکام نماز را از کودکی به فرزندان خود بیاموزند.

وی ادامه داد: جوانان و دانشجویان علاوه بر مهم بودن و گرفتن مدارک علمی بالا به قرائت نماز نیز اهمیت بدهند.

به گزارش ایسنا، تقدیر از کارکنان راه آهن شرق و خادمین نماز و پذیرایی از مسافران قطار طبس تهران از دیگر برنامههای این مراسم بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی