به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 20 آذر 1397

حذف 60 هزار کرمانشاهی از چرخه دریافت نفت سفید

حذف 60 هزار کرمانشاهی از چرخه دریافت نفت سفید

» سرویس: استان ها - کرمانشاه

مدیر شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح پایش نفت سفید در استان اظهار کرد: در این طرح 60 هزار خانوار از چرخه دریافت نفت سفید حذف و تنها 115 هزار خانوار واقعی نیازمند دریافت نفت سفید شناسایی شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، سید رمضان هاشمی در نشست مدیران نواحی نفتی استان با مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی کشور با اشاره به وجود 14 فرمانداری و 36 بخش در سطح استان، تعداد مناطق نفتی استان را کافی ندانست و خواستار راهاندازی دو ناحیه نفتی در شهرستانهای جوانرود و گیلانغرب شد.

هاشمی با اشاره به وجود 104 جایگاه عرضه فرآوردههای نفتی در سطح استان اظهار کرد: همچنین 66 جایگاه عرضه CNG نیز در سطح استان مستقر هستند که از این تعداد 34 جایگاه بصورت تکمنظوره هستند.

وی با اشاره به بهره برداری از شش جایگاه CNG در سال جاری، از دستور کار بودن ساخت هفت جایگاه دیگر در استان خبر داد.

مدیر عامل شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه به اجرای طرح پایش نفت سفید در استان اشاره و تصریح کرد: در این طرح که از 17 اردیبهشت ماه تا 15 آبان ماه سال جاری در استان به اجرا درآمد، خانوارهای واقعی نیازمند دریافت نفت سفید شناسایی شدند.

وی با بیان اینکه پیش از اجرای طرح بیش از 170 هزار خانوار سهمیه نفت سفید دریافت میکردند، اظهار کرد: با اجرای طرح پایش 60 هزار خانوار از چرخه دریافت نفت سفید حذف و تنها 115 هزار خانوار واقعی نیازمند دریافت نفت سفید در استان شناسایی شد.

وی تصریح کرد: با اجرای این طرح طی هشت ماهه امسال بیش از 11.5 درصد در مصرف نفت سفید استان صرفهجویی شده که این میزان معادل 14 میلیون لیتر است.

مدیر شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه در این نشست درخواست کرد تا واگذاری آزمایشی تلمبه (کنترل کمیت) به بخش خصوصی بصورت پایلوت در کرمانشاه به اجرا درآید.

مدیرعامل شرکت پخش فرآوردههای نفتی: ذخیره مناسب نفت سفید برای فصل زمستان داریم

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی از ذخیرهسازی مناسب نفت سفید در کشور خبر داد و اظهار کرد: با این ذخایر میتوانیم زمستان را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، سید ناصر سجادی در حاشیه بازدید از شرکت پخش فرآوردههای نفتی منطقه کرمانشاه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت نفت همواره برنامهریزیهای خود برای فصل سرما را بر مبنای در پیش بودن زمستان سخت و پربارش انجام میدهد، اظهار کرد: این کار موجب میشود تا در صورت افزایش بی سابقه برودت هوا در فصل زمستان باز هم آمادگی لازم را برای تامین سوخت مورد نیاز مردم داشته باشیم.

وی به شروع زودهنگام سرما در ابتدای پاییز سال جاری اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه ذخایر خوبی طی 9 ماهه ابتدای سال در انبارهای نقاط مختلف کشور از جمله کرمانشاه انباشته شده که این امر موجب شده تا دغدغهای برای تهیه سوخت در سه ماه باقی مانده سال نداشته باشیم.

سجادی با اشاره به عرضه روزانه 20 میلیون لیتر نفت سفید در سطح کشور اظهار کرد: همچنین روزانه 100 میلیون لیتر نفت گاز در سطح کشور توزیع میشود که بخشی از آن در بخش حرارتی مورد استفاده قرار میگیرد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآوردههای نفتی ابراز امیدواری کرد: با سوخترسانی مطلوب به نقاط صعب العبور کشور و مناطق فاقد سیستم گازرسانی، مردم بتوانند زمستان را بدون مشکل پشت سر بگذارند.

سجادی در پایان در خصوص توسعه جایگاههای CNG نیز اظهار کرد: در صورت وجود متقاضی آماده ارائه مجوز جایگاه در مناطقی که نیاز است، هستیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی