به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 20 آذر 1397

بزرگترین طرح سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در بندر شهید بهشتی چابهار اجرا می‌شود

بزرگترین طرح سرمایهگذاری بخش خصوصی در بندر شهید بهشتی چابهار اجرا میشود

» سرویس: استان ها - سيستان و بلوچستان

قرارداد بزرگترین طرح سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر شهید بهشتی چابهار با اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه سیستان و بلوچستان، این قرارداد همزمان با گرامیداشت روز ملی حمل و نقل با حضور دکتر آخوندی، وزیر راه و شهرسازی، محمد سعید نژاد، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، استانداران پنج استان ساحلی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی منعقد شد.

سیاوش رضوانی، مدیر کل بنادر و دریانوردی چابهار در این مراسم گفت: قراردادهای مختلفی با سرمایهگذاران بخش خصوصی در بنادر کشور منعقد شده شد که مجموع قراردادها با بنادر کشور بالغ بر 21 هزار میلیارد دلار برای اشتغالزایی بیش از 2703 نفر بوده است.

وی اظهار کرد: در بین قرارداد منعقد شده در بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان، بزرگترین حجم سرمایهگذاری مربوط به ساخت خطوط لوله انتقال و ساخت مخازن نگهداری محصولات پتروشیمی با ظرفیت اسمی 23 میلیون تن در سال به صورت BOT با میزان سرمایه گذاری بالغ بر 8000 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 200 هزار مترمربع توسط شرکت توسعه نگین مکران در بندر شهید بهشتی چابهار بوده است.

رضوانی بیان کرد: این طرح به مدت بیست سال برای 100 نفر به صورت مستقیم و 500 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغالزایی به همراه دارد. امیدواریم تا پایان سال جاری، واگذاری زمین برای اجرای قرارداد منعقد شده با شرکت توسعه نگین مکران در بندر شهید بهشتی چابهار اجرایی شود.

سیاوش رضوانی گفت: انشاءالله با اجرای پروژه و توسعه بندر شهید بهشتی و سرعت بخشیدن به اتمام فاز اول تا پایان امسال شاهد اجرای پروژههای دیگری از جمله ساخت انبار سر پوشیده پیشرفته برای ذخیره سازی غلات و بانکرینگ (سوخت رسانی به کشتیها) خواهیم بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی