به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 24 آذر 1397

افزایش صددرصدی بودجه راهداری کشور

رییس سازمان راهداری خبر داد

افزایش صددرصدی بودجه راهداری کشور

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان

رییس سازمان راهداری کل کشور از افزایش صددرصدی بودجه راهداری در سال جاری نسبت به سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، داود کشاورزیان در نشست هفته حمل و نقل با بیان اینکه عملیات راهداری زمستانی امسال از 19 آذر آغاز به کار کرده و تا فروردین ماه ادامه خواهد داشت اظهار کرد: با توجه به افزایش صددرصدی اعتبارات امیدواریم راهداری امسال نسبت به سال های قبل از استاندارد مطلوبی برخوردار شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم با ادامه یافتن همین روند تا سال آینده راهداری ایران نسبت به استانداردها و قوانین بالادستی نظام نزدیکتر شود.

کشاورزیان از نصب دوربینهای نظارتی و ثبت تخلف در تمام جادههای شریانی کشور تا 2 سال آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر 400 دوربین در سراسر کشور فعال هستند که برای رسیدن امکانات نظارتی به تمام جادهها نیاز به یک بودجه قطعی وجود دارد.

وی ادامه داد: با توجه به نیاز کشور به این ارگانهای نظارتی در طرحی با ارزش 900 میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی تمام 34 هزار راه شریانی کشور دارای دوربین ثبت تخلف شوند. همچنین نگهداری و بهرهبرداری از این دوربینها نیز تا 5 سال در اختیار بخش خصوصی خواهد بود.

رییس سازمان راهداری کشور با اشاره به کاهش 6 درصدی تلفات جادهای در 7 ماهه نخست امسال ابراز امیدواری کرد با تامین بودجه موردنیاز برای بهبود راهداری این آمار طبق برنامههای بلندمدت روند کاهشی خود را حفظ کند.

کشاورزیان همچنین از نهایی شدن طرح اختصاص اعتبار متمرکز برای راهداری جادههای غیرشریانی خبر داد و گفت: با توجه به مذاکرات انجام شده با معاونت برنامهریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور بودجه موردنیاز برای راهداری تامین شده و با تخصیص منابع موردنیاز راههای غیرشریانی ما نیز از یک راهداری مناسب برخوردار شوند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:38

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی