به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

رئیس اداره گاز شهرستان سمیرم: ۴ روستا ی شهرستان سمیرم گاز دار شدند

رئیس اداره گاز شهرستان سمیرم در سخنرانی پیش ازخطبه‌های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به گاز دار بودن ۴شهر و ۲۲روستا گفت: در حال حاضر بیش از ۱۴هزار مشترک از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند و با اشتراک پذیری منطقه وردشت ۴هزار خانوار به دامنه مشترکین گاز سمیرم اضافه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سید علی اکبر طباطبایی، از نصب ۴۵۰ علمک گاز در ۸ماهه گذشته سال جاری خبر داد و افزود: گازرسانی به ۴ روستای قنات، کیفته، گیوسعین و دیده جان نیز در این شهرستان به تازگی مورد بهره برداری قرار گرفته است.

طباطبائی ادامه داد: ایران دارای بزرگ‌ترین ذخایر گاز جهان است اما متاسفانه روند مصرف انرژی در آن سه برابر متوسط جهانی است. و طبق آمار دو برابر جمعیت یک میلیارد و چهارصد میلیون نفری چین انرژی مصرف می‌کند.

رئیس اداره گاز سمیرم نمازگزاران این شهرستان را بر صرفه جویی و مصرف بهینه این سرمایه بزرگ خداوندی دعوت کرد و در خصوص ایمنی گاز و راه‌های پیش گیری از گاز گرفتگی نکاتی را یادآور شد.

وی همچنین به رعایت نکاتی در خصوص صرف جویی نظیر؛ دو جداره کردن پنجره و یا استفاده از درزگیر در ساختمان‌ها، استفاده ازپرده‌های ضخیم وبلند، پوشیدن لباس مناسب در داخل ساختمان، مسدود نمودن دریچه کولر‌ها و... برای کاهش اتلاف انرژی حرارتی تاکید کرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی