به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

فرهادی: داوطلبان جوان هلال احمر از محیط زیست حفاظت خواهند کرد

رئیس جمعیت هلال احمر گفت: سازمان هلال احمر با مشارکت داوطلبان جوان خود برای حفاظت از محیط زیست اقدام می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد فرهادی در همایش تقدیر از داوطلبان منتخب هلال احمر و امضای تفاهم نامه میان سازمان حفاظت محیط زیست، جمعیت هلال احمر و فدراسیون جهانی هلال احمر و صلیب سرخ گفت: بدون شک حفظ محیط زیست از مهمترین دغدغه‌‌های قرن 21 است که برای آن شاهد تلاش گسترده جهانی و ملی هستیم.

وی ادامه داد: به ویژه در ایران سازمان حفاظت محیط زیست و جوامع محلی نقش اساسی در اجرای سیاست‌ها و طرح‌های ملی ایفا کرده است و همچنین بنا بر تفاهم‌نامه‌های بین‌المللی با فدراسیون‌های هلال احمر و صلیب سرخ، حفظ محیط زیست تا سال 2020 در برنامه همکاری این فدراسیون‌ها قرار دارد.

وزیر علوم افزود: جمعیت هلال احمر به عنوان یکی از فعال‌ترین اعضای فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر تلاش می‌کند که با کمک و همکاری جوانان در راستای حفاظت از محیط زیست عمل کند. تفاهم‌نامه‌ای که امروز در این راستا امضا شد به تقویت مشارکت‌های اجتماعی جوانان و حضور پررنگ آنها در سطوح ملی منطقه‌ای و بین‌المللی برای حفاظت از محیط زیست می‌انجامد.

فرهادی گفت: امید است که برای دستیابی به نتایج این تفاهم‌نامه بتوان از تجربیات صلیب سرخ و فدراسیون بین‌المللی در این زمینه استفاده کرد و حفظ محیط زیست و توسعه پایدار در دستور کار این فدراسیون‌ها قرار داشته باشد.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی