به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 20 آذر 1397

رونمایی از آلبوم علیرضا قربانی در فرانسه

کنسرت باران یکم تا سوم بهمن ماه در سالن همایش‌های برج میلاد و در دوسانس برگزار می‌شود و علیرضا قربانی تا چند روز دیگر برای رونمایی آلبوم جدیدش به فرانسه سفر می‌کند تا در مراسم رونمایی آلبوم‌اش به اجرای موسیقی نیز بپردازد.

علیرضا قربانی در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره کنسرت جدید خود گفت: در این کنسرت تعداد قابل توجهی از قطعات قدیمی به همراه چند قطعه جدید را اجرا می‌کنم. در کنسرت باران، قطعاتی نیز از موسیقی سریال مدار صفر درجه، شب دهم و کیف انگلیسی به همراه چند قطعه‌ی جدید با آهنگسازی فردین خلعتبری و تنظیم خودم روی صحنه می‌رود.

قربانی درباره ارکستراسیون و نوازندگان ارکستر نیز گفت: کنسرت بهمن ماه، با محوریت موسیقی ارکسترال برگزار می‌شود و در چند بخش آقای خلعتبری متناسب با فضای قطعه، از سازهای ایرانی استفاده می‌کند. در این کنسرت؛ پدرام فریوسفی (ویولن)، بهنام ابوالقاسم (پیانو)، پویا سرایی (سنتور)، روزبه اسفندارمز (کلارینت باس)، آتنا اشتیاقی (ویولنسل)، سایوری شفیعی (کلارینت)، شایان ریاحی (پرکاشن)، پریسا پیرزاده (ویولا) و شقایق صادقیان (فلوت) به عنوان نوازنده حضور دارند.

وی با اشاره به قطعات جدیدی که در کنسرت اجرا می‌شود؛ از انتشار آلبوم جدیدش نیز خبر داد و گفت: برنامه‌ای برای انتشار آلبومی با آهنگسازی آقای خلعتبری دارم. آلبوم شامل قطعات جدید اجرایی در کنسرت بهمن ماه است و البته آقای خلعتبری چند قطعه دیگر را نیز در دست تنظیم دارد. زمان انتشار آلبوم را بطور دقیق نمی‌توانم بگویم اما احتمالا این آلبوم اواخر امسال یا اوایل سال آینده منتشر خواهد شد.

این خواننده‌ی موسیقی ایرانی؛ آلبوم جدید دیگری دارد که آن را در فرانسه رونمایی می‌کند. قربانی گفت: تا چند روز دیگر سفری به پاریس دارم و در مراسم رونمایی آلبوم آخر خود به اجرای زنده موسیقی خواهم پرداخت. این آلبوم توسط یک کمپانی فرانسوی منتشر خواهد شد و درکنار اجرای زنده‌ای که برای مراسم رونمایی آلبوم ترتیب داده شده است؛ اجرایی در رادیو فرانسه نیز خواهم داشت. آهنگساز این آلبوم آقای سامان صمیمی است.

اول، دوم، و سوم بهمن ماه سال جاری، کنسرت «باران» با صدای علیرضا قربانی در سالن همایش‌های برج میلاد اجرا می‌شود.

روزهای کنسرت، شامل دو سانس در ساعت‌های ۱۸ و ۲۱:۳۰ است.همچنین بلیت‌فروشی این کنسرت از ۲۴ آذرماه آغاز شده است. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایتwww.3670.ir مراجعه کنند. بهای بلیت از ۳۰,۰۰۰ تا۱۲۰,۰۰۰تومان تعیین شده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی