به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

پرداخت ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در اقتصاد مقاومتی/نگرش سیستمی مقابله با فساد در بانک انصار

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، مراسم اعطای جایزه مدیریت سلامت اداری برگزار شد.

آیتالله ابراهیمی در این مراسم با اشاره به ضرورت توجه و تفکر کلنگر و نگاه سیستمی به مسئله کنترل فساد و ارتقای سلامت اداری اظهارداشت: برای توجه به مسئله سلامت اداری و پیشبینی ساختار کنترلی مناسب در این زمینه باید با نگاه سیستمی این مسئله را بررسی کرد.

مدیرعامل بانک انصار ضمن برشمردن سطوح فساد اداری، گفت: عوامل اداری، عوامل فرهنگی اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در بروز فساد اداری موثر هستند.

وی گفت: عدم وجود نظام تشویق و تنبیه و نبود شایسته سالاری، بی کفایتی کارکنان را به دنبال خواهد داشت.

ابراهیمی گفت: در بانک انصار با یک نگرش سیستمی به موضوع فساد، مدل یکپارچه نظارت و کنترل را طرحریزی کردیم و در حوزه محیط کنترلی اقدامات وسیعی انجام دادیم.

وی ادامه داد: همچنین یک دفتر فقهی در مجموعه تأسیس شده که هم نظارت بر عملکرد بانک و هم در مدیریت منابع انسانی را بر عهده دارد.

ابراهیمی گفت: با اقداماتی که در زمینه کنترل و نظارت انجام دادهایم نسبت مطالبات معوق بانک به 2.5 درصد رسیده است که در میان بانکها بهترین وضعیت را در این زمینه داریم.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر در جایزه مدیریت سلامت اداری گفت: با ایجاد نظام سنجش رضایت مشتریان مشخص شد که 84 درصد مشتریان از عملکرد بانک رضایت دارند.

مدیر عامل بانک انصار در باره بهبود سلامت اداری پیشنهاداتی ارائه کرد که از جمله آنها میتوان به پیادهسازی حاکمیت شرکتی، به کارگیری فناوریهای نوین، توسعه پاسخگویی و تاکید بر استقرار سیستم مدیریت ریسک یکپارچه اشاره کرد.

وی افزود: 2 هزار میلیارد تومان در حوزه فعالیت اقتصاد مقاومتی تسهیلات پرداخت کردهایم و حدود 240 هزار فقره به صورت قرضالحسنه پرداخت شده است.

انتهای پیام/ب

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی