به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

اختصاص 400 میلیارد تومان برای تحقق اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، غلامحسن تقی نتاج امروز در مراسم جایزه مدیریت سلامت اداری به بررسی نقش سرمایه انسانی در مدیریت سلامت اداری پرداخت.

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد با اشاره به اهمیت کنترل داخلی در تحقق سلامت اداری در سازمانهای مختلف گفت: اثربخشی و کارایی عملیاتی قابلیت اعتماد و گزارشدهی مالی و رعایت قوانین و مقررات همگی از عواملی هستند که توسط نیروی انسانی و کارکنان یک سازمان انجام میشوند.

وی تاکید کرد: متغیر سرمایههای انسانی در محیط کنترلی بسیار اثرگذار است و زمانی که سرمایه انسانی از ویژگیهای لازم برخوردار باشد، سازمان هم بستر سالمی خواهد داشت.

تقی نتاج گفت: یکی از پیامدهای مهم سلامت اداری افزایش رضایتمندی کارکنان سازمان است، چون رضایت شغلی به افزایش کارایی کارکنان منجر میشود.

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد رفتار شغلی کارکنان را از عوامل کلیدی موثر در سلامت اداری برشمرد و افزود: اگر نیروی انسانی به مفاهیم بانکداری بدون ربا آگاه نباشد، نمیتواند آن را به مرحله اجرا درآورد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به مشتریان و سرلوحه قرار دادن بانکداری اسلامی اظهار داشت: در سال جاری 400 میلیارد تورمان تسهیلات برای  اجرای طرحهای مرتبط با اقتصاد مقاومتی اختصاص دادهایم.

انتهای پیام/ب

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی