به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 28 مهر 1397

محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها تا ۵ دی/ممنوعیت تردد تریلر در کرج، هراز، دماوند

سرهنگ محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راه راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس، با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی هفته و افزایش سفرهای بین شهری محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را به شرح ذیل اعلام کرد:

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 26 آذر تا ساعت 24 روز جمعه 5 دی ماه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

2- تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

3- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 جمعه 28 آذر از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

4- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 یکشنبه 30 آذر از کرج به مرزآباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد، (دوزبن) به صورت یکطرفه است.

5- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی 24 سه‌شنبه 2 دی ماه از میدان امیرکبیر کرج تا دهانه جنوبی تونل کندوان در استان البرز به دلیل تخلیه بار ترافیکی ممنوع است.

6- - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 جمعه 5 دی ماه از کرج به مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی24 همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن‌آباد یکطرفه خواهد بود.

7- تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.

8- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 روزهای چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه و یکشنبه 26،27،28 و 30 آذر و همچنین از ساعت 6 الی 24 سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخه 2،3،4 و 5 دی از محور هراز ممنوع است.

9- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 الی 24 جمعه 5 دی از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع است و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 همان روز از آب ‌اسک تا رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.

10 - تردد کلیه تریلرها به استثنای مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 الی 24 جمعه و یکشنبه مورخ 28 و 30 آذر و همچنین از ساعت 6 الی 24 سه شنبه 2 و 5 دی از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

11- تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 الی 23 جمعه و یکشنبه مورخ 28 و 30 آذر و همچنین از ساعت 7 الی 23 جمعه مورخ 5 دی از محور قدیم رشت قزوین و بالعکس ممنوع است.

12- تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 7 الی 17 در روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه مورخ 28، 29 و 30 آذر و همچنین از ساعت 7 الی 17 در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه یک و دوم دی ماه از محورهای قوچان - مشهد، سبزوار - مشهد، گناباد - مشهد و تربت جام - مشهد و بالعکس ممنوع است.

13- تردد انواع وسایل نقلیه باربری به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 14 الی 22 جمعه 5 دی از محورهای سلفچگان - قم، جاده قدیم اصفهان (نیزار)، جاده قدیم کاشان - قم، آزادراه کاشان - قم و جاده قدیم تهران - قم و بالعکس ممنوع است.

14- کلیه وسایل نقلیه باربری با استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی که از استان‌های مرکزی و اصفهان به سمت تهران در حرکتند باید از محور سلفچگان - ساوه - تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

15- کلیه وسایل نقلیه سنگین باربری به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی که از استان‌های جنوبی کشور (هرمزگان - سیستان و بلوچستان - کرمان یزد) به سمت تهران در حرکتند باید از مسیر سه راهی نطنز - مورچه‌خورت - دلیجان - سلفچگان - ساوه - تهران و بالعکس به عنوان مسیر جایگزین استفاده کنند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی