به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

اجرای طرح جهادی ویزیت پزشکان توسط ۳۵ متخصص در مناطق محروم

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، آرش رشیدیان معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهارکرد: این طرح که در 4 مرکز صورت می‌گیرد توسط 35 متخصص، 45 پرستار، 10 پزشک عمومی، 16 اپتومتریست و شماری از عوامل پشتیبانی اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در این طرح برای هر متخصص چیزی در حدود 35 تا 40 بیمار را در نظر گرفته‌ایم که در این میان چشم، زنان و داخلی بیش از دیگران مورد استقبال قرار گرفتند.

رشیدیان خاطرنشان کرد: متخصصانی از رشته‌های داخلی، اطفال، زنان، چشم، گوش، حلق و بینی، قلب، پوست و جراحی در این طرح حضور دارند که جراحی‌ها در دو مرکز حسن‌آباد و چهاردانگه اجرا می‌شود.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: این طرح با چند هدف صورت می‌گیرد که یکی از آنها خدمات‌رسانی به افراد نیازمند مناطق حاشیه‌ای شهرهاست چرا که به رغم نزدیکی به شهر تهران دسترسی مناسبی به خدمات ندارند.

وی افزود: هدف دوم از اجرای این طرح ایجاد فرصتی برای پزشکان برجسته و اساتید دانشگاه است تا از ملک دانشکده خارج شده و روحیه نوع‌دوستی خود را با انجام اقدامات درمانی در مناطق محروم نشان دهند.

رشیدیان هدف سوم از این طرح را ایجاد شرایطی برای آموزش بهتر دستیاران تخصصی و دانشجویان رشته‌های پزشکی دانست و گفت: در این راستا دانشجویان رشته‌های پزشکی پیشتر در برخی روستاها اقدام به آموزش افراد روستا کردند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران کسانی که برای شرکت در این طرح کاندیدا شده‌اند قبلاً توسط پزشکان مراکز بهداشتی و درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران ویزیت شده‌اند و افراد نیازمند خدمات تخصصی شناسایی شده و به آنها وقت داده شده است.

وی افزود: در این طرح نمایندگان بیمارستان‌ها هم حضور دارند و چنانچه بیماران نیازمند بستری باشند به آنها در همان محل وقت بستری داده می‌شود و بدین‌شکل مسیر بعدی هماهنگ می‌شود.

رشیدیان گفت: این خدمات در 4 مرکز سرای محله جاده نظامی، مرکز حسن‌آباد، مرکز امام صادق و مرکز چهاردانگه اجرا می‌شود.

علیرضا امینی‌منش دبیر اجرایی طرح جهادی ویزیت پزشکان نیز گفت: علاوه بر این مرکز دو مرکز نیز وجود دارد که در آنها خدمات مربوط به دیابت و اعصاب و روان ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: در مرکز قائمیه اسلامشهر متخصصین غدد خدمت رسانی می‌کنند و در مرکز نیک‌نژاد شهرستان ری نیز متخصصان اعصاب و روان به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی