به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 25 آبان 1397

ایران پایگاه عملیاتی صلیب سرخ و هلال احمر در منطقه است

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، الحاج آمادو گوئیه سی صبح امروز در دیدار با فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر با بیان این مطلب گفت: فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر متعلق به همه جمعیت های ملی و جمعیت هلال احمر ایران است و ما نیز در دبیرخانه فدراسیون در خدمت هلال احمر ایران هستیم.

وی افزود: لذا متعهدیم تا ارتباطات و همکاری ها را تا جائی که می توانیم میان ایران و سایر کشور ها تسهیل کنیم.

دبیرکل فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر با اشاره به اینکه هلال احمر ایران به عنوان شریک و همکار دولت ایران بسیار در کشور معتبر و مورد احترام همگان است تأکید کرد: قطعا رسیدن به این درجه از موفقیت بدون تعهد و التزام و قطعا بدون رهبری و امضای رئیس جمعیت هلال احمر و مدیران وی ممکن نخواهد بود.

الحاج سی با تأکید بر اینکه همه اعضای فدراسیون به ایجاد و گسترش همکاری ها با هلال احمر ایران هستند تصریح کرد: نمونه آن ۵کشوری است که هم اکنون در چارچوب برنامه جهانی مدیریت بحران و کاهش خطرپذیری مناطق شهری آماده شرکت در اجلاس سال آینده در تهران خواهند بود.

وی گفت: بعلاوه همه کشورهای افریقایی از جمله کشور من (سنگال) مشتاق گسترش همکاری ها در زمینه های گوناگون با هلال احمر ایران بوده و از همه مهم تر کمیته بین المللی صلیب سرخ نیز اهمیت زیادی برای گسترش روابط با ایران قائل است.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی