به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

برنامه راهبردی تجارت و صنعت دخانیات در کشور تدوین می‌شود

به گزارش خبرنگار بهداشت ودرمان فارس، جلسه هماهنگی کنترل دخانیات بنا بر درخواست دبیر کل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد، کمیته کاری که با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت، جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران که با محوریت سلامت مردم تشکیل می شود، برنامه راهبردی تجارت و صنعت دخانیات را در کشور تنظیم کند.

همزمان با این کمیته اقدامات عملی در زمینه های تولید، واردات، سامان بخشی توزیع، هماهنگی برای مبارزه با قاچاق سیگار، الصاق تصاویر و پیام های بهداشتی تأثیرگذار روی پاکت سیگار، هماهنگی در زمینه مالیات دخانیات بر اساس قیمت خرده فروشی و در نهایت تاسیس آزمایشگاه بررسی مواد دخانی با همکاری موسسه استاندارد انجام می‌شود.

همچنین در این جلسه دبیرکل جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران نسبت به نقش واردات رسمی به جای قاچاق سیگار و اهمیتی که این اقدام بر اجرای سیاست های کنترل دخانیاتی می تواند داشته باشد، تاکید کرد.

همچنین قرار شد هر دو هفته یکبار جلسات پیگیری با حضور کارشناسان ذیربط در دفتر قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شود و نتیجه آن در اختیار عموم از طریق رسانه های جمعی قرار گیرد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی