به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

پیروانی: بازیکنان بزرگ‌تر از این تیم را هم می‌توانیم انتخاب کنیم

به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین پیروانی پس از شکست 4 بر یک تیم ملی نوجوانان ایران مقابل ایتالیا گفت: بازی مقابل ایتالیا اتفاق خوبی برای فوتبال ایران بود که بازیکنان ما را با نفرات با تکنیکی روبرو میکرد. این نفرات که امروز به میدان میرفتند بازیکنان تیمهای بزرگی مثل یوونتوس بودند. امیدوارم بازهم این اتفاقات تکرار شود و تیمهای بزرگ به ایران بیایند.

وی افزود: من هم مدت زیادی نیست کنار این تیم حاضر شدم فقط سه، چهار جلسه تمرین کردیم. بازیکنان ما در حد توان خود بازی کردند. مهمترین مشکل امروز ما شرایط جسمانی بازیکنان بود که یکی از مهمترین مشکلات فوتبال ایران است. این بازیکنان سه ماه پیش در رقابتهای قهرمانی آسیا به میدان رفتند و علیرغم شایستگی در ضربات پنالتی حذف شدند اما بعد از آن مسابقات تیم را رها کردند. تیم ما 10 دقیقه خوب بازی میکرد اما بعد از ان از لحاظ بدنی دچار مشکل میشد. اکثر بازیکنان ما یا تیم ندارند یا در باشگاههایشان بازی نمیکنند. امیدوارم که باشگاههای ما شرایط مناسب را به وجود بیاورند که بازیکنان بتوانند به خوبی تمرین کنند.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران در ادامه اظهار داشت: دو تیم خوب بازی کردند اما ایتالیا از موقعیتهایش بهتر استفاده کرد و این تفاوت فوتبال ایران و ایتالیا است. در یک سوم دفاعی ایتالیا ضربات ایستگاهی بیشتری را داشتیم اما استفاده نکردیم امیدوارم با تمرینات بهتر بتوانیم شرایط تیم را مناسب کنیم.

پیروانی در ادامه تصریح کرد: به بازیکنان گفتم تفاوت فوتبالی که ما امروز انجام دادیم اختلاف سه گل نبود. هروقت بازیکنان ما دچار خستگی میشدند شیراز تیم را برهم میریخت. نوع بازی دو تیم نتیجه 4- 1 را نشان نمیدهد.

وی در مورد اینکه چقدر به آینده تیم ملی جوانان امید دارد عنوان کرد: همیشه امیدوار هستم این تیم اصلی ما نیست. بازیکنانی در میدان حاضر بودند که عضو تیم ملی نوجوانان بودند. ما تیم جوانان هستیم و میتوانیم بازیکنان رده سنی یک سال بالاتر را انتخاب کنیم. چهار، پنج نفر از نفرات حاضر در میدان میتوانند به تیم ما کمک کنند باید نفرات دیگر را هم انتخاب کنیم. این بازیکنان متولد سال 1998 هستند و میتوانیم نفرات رده سنی 1997 را هم انتخاب کنیم.

انتهای پیام/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی