به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

آقاجانیان: این بازی محک و تمرین خوبی برای این بازیکنان جوان بود

به گزارش خبرگزاری فارس، به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مربی تیم ملی در خصوص این بازی گفت: این دیدار جزئی از تمرینات آماده سازی ما است و بیشتر هدف ما تمرین بود و بخصوص با حضور بازیکنان جوان و جدید توانستیم کیفیت بازی آنها را بررسی کنیم و تنها چیزی که برای ما مهم نبود، نتیجه بود. چرا که بیشتر تمرین و ادامه کار آماده سازی ما بود.

وی درباره شرایط موجود در اردوی آفریقای جنوبی ابراز کرد: ما از امکانات و کمپی اینجا در حال برگزاری است کاملا راضی هستیم و تنها مشکل ما این است که بازیکنان را به صورت کامل در اختیار نداریم و کلا برنامههای آماده سازی خوبی نداشتیم. حریفانمان از ما جلوتر هستند، چه به لحاظ داشتن بازیهای دوستانه و چه به لحاظ امکاناتی که در اختیار دارند. در حال حاضر بازیکنان مهم و کلیدی خود را در اختیار نداریم و چند تا از آنها در ایران ماندند و این در آینده برای ما مشکل ساز خواهد شد.

مربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد افزایش توقع مردم بعد از جام جهانی از تیم ملی چیست؟ گفت:پاسخ این سوال به سوال قبلی و در ادامه همان سوال است. توقعات از ما زیاد است اما چیزهایی که در اختیار داریم از جمله امکانات و بازیهای تدارکاتی حتی به لحاظ مالی از ما جلوتر هستند و ما برعکس با امکانات کمتر و بازیهای تدارکاتی کمتر اما انتظارات بیشتری از ما وجود دارد و این خیلی خوب نیست و توقع ما این است که حمایت بیشتری از تیم ملی بشود تا بتوانیم بازیکنان را بیشتر در اختیار داشته باشیم و جا دارد مسئولان هم حمایت مان کنند و بتوانیم مشکلاتی که پیش روی ماست را برطرف کنیم و با داشتن همه بازیکنان بتوانیم در جام ملتها موفق تر باشیم. ضمن اینکه راجع به بازی باید توضیح بدهم که تیمهای آفریقایی و بازی با آنها محک خوبی برای ما و بخصوص برای بازیکنان جوان ما است که کمتر بازی کردهاند و این تیم ها برای ما ترکیبی از بازیکنان عربی ، آفریقایی است و با توجه به اینکه در جام ملتها با تیمهای عربی بازی داریم و بخصوص قطر که بازیکن های عربی و آفریقایی دارد این بازی محک و تمرین خوبی برای این بازیکنان جوان و سایر بازیکنان خواهد بود.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی