به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 4 خرداد 1398

درخشان لیست بازیکنان جدید را به هیات مدیره داد

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی خواجوند در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: جلسه اول هیأت مدیره در نوبت صبح انجام شد که در جریان آن، آقای حمید درخشان نیز حضور پیدا کرد. ایشان گزارشی از شرایط تیم و برنامههایی که برای حضور بهتر در ادامه مسابقات در نظر دارد، به هیأت مدیره ارائه کردند. از جمله این موارد فهرست بازیکنان مورد نظر ایشان بود که در اختیار قرار گرفت و باشگاه طبق آن کار را پیش خواهد برد. ضمن اینکه در این نشست، بهروز منتقمی و برخی مسئولان مالی باشگاه نیز حضور داشتند.

 

وی ادامه داد: برخلاف آنچه عنوان میشود، باشگاه پرسپولیس در اجرای برنامههای خود نه تنها عقب نمانده است، بلکه در بعضی موارد از دیگر باشگاهها جلوتر هستیم ولی برای اینکه خللی در کارها ایجاد نشود، موارد در دست اقدام را اعلام نخواهیم کرد.

 

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در رابطه با جلسه دوم هیأت مدیره خاطرنشان کرد: این نشست در ادامه جلسه نوبت صبح تشکیل شد که خود، دو بخش داشت. یک بخش آن بررسی حسابهای مالی مربوط به این فصل، پیشبینی هزینههایی که صورت خواهد گرفت و محل تأمین اعتبارات بود که در جریان آن هیات مدیره به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

بخش دیگر این جلسه به بررسی صورتهای مالی سالهای گذشته مربوط میشد که توسط حسابرسان و بازرسان مستقر در باشگاه تهیه شده است که در راستای برنامههای خصوصیسازی باید در اختیار مجمع باشگاه قرار بگیرد.

 

گفتنی است؛ در جلسات امروز مدیران، آقایان؛ حسین کلانی، جعفر کاشانی، دکتر طاهری و بهروز منتقمی حضور داشتند.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:31

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی