به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 28 تیر 1397

پیدا شدن 230 جسد در یک گور دسته‌جمعی در شرق سوریه

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، یک گروه دیدهبان حقوقبشر میگوید که در یک گور دستهجمعی در منطقه دیرالزور شرق سوریه، 230 جسد پیدا شده و بر این باور است که تروریستهای داعش مسئول این قتل عام هستند.

بر اساس گزارش شبکه خبری بیبیسی، گمان میرود این اجساد متعلق به قبیلهای باشد که با داعش در جنگ هستند. ماه گذشته، سامان ملل متحد از وجود گزارشهایی مبنی بر وقوع یک کشتار در این منطقه خبر داده بود.

تروریستهای داعش پس از تسلط یافتن بر مناطقی از سوریه و عراق، با اعمال مقررات سخت، زندگی را بر مردم باقی مانده در این مناطق تیره کردند.

در برخی موارد عوامل داعش، برخی شهروندان را با بهانه اجرای قوانین شرع، در انظار عموم گردن میزنند و در راستای ایجاد رعب و وحشت در میان مردم، گام برمیدارند.

گاهی اوقات هم پای کشتارها به افراد یک قبیله میرسد و قربانیان، به جرم عدم همراهی با داعش و «بیعت نکردن با خلیفه»، به صورت دستهجمعی کشته میشوند.

یکی از بحثبرانگیزترین موارد کشتار دستهجمعی توسط عوامل این گروه تروریستی، کشتار دانشجویان پایگاه هوایی اسپایکر، متعلق به نیروی هوایی ارتش عراق بود؛ در این کشتار 1700 دانشجو کشته و یا ناپدید شدند.

داعشیها چند روز پیش نیز 150 زن را به دلیل مخالفت با جهاد نکاح در شهر فلوجه عراق، کشتند. وزارت حقوقبشر عراق گفته که برخی از این قربانیان، باردار بودهاند.

زنان اعدامی در دو گور دستهجعی در 2 گور دستهجمعی در «الزغارید» در محله «الجولان» و منطقه «الصقلاویه» دفن شدند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی