به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 23 مهر 1397

انتقاد شدید نفتالی بنت از تصمیم اتحادیه اروپا در قبال حماس

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «نفتالی بنت» وزیر اقتصاد و رهبر حزب مذهبی، صهیونیستی «خانه یهود» اسرائیل حمله شدیدی را نسبت به تصمیم دادگاه عمومی اتحادیه اروپا در حذف نام گروه مقاومت حماس از فهرست گروه‌های خرابکار کرد.

به گزارش وبگاه خبری «آلگماینر» نفتالی بنت با استناد به کنایه‌های موجود در انجیل حکم دادگاه عمومی اتحادیه اروپا را محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، بنت در این زمینه گفت:«این جریان همانند قوم لوط شده است که در آنجا مورد مثبت شیطان تجسم شد و مورد شیطانی خوب در نظر گرفته شد.»

این وزیر صهیونیستی در ادامه سخنان خود در این باره گفت:«اگر کسی بر این باور است که با قربانی کردن اسرائیل، اروپا نجات خواهد یافت، در اشتباه می‌باشد. تصمیم در ناچیز نشان دادن خون یهودیان حکایت از فقدان اخلاقی می‌باشد.»

بنت در ادامه با نیرومند خواندن اسرائیل و ادعای این‌که تل‌آویو قادر به دفاع از خود است، افزود اتحادیه اروپا از تصمیم خود در این زمینه آسیب خواهد دید.

گفتنی است، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با استقبال از تصمیم دادگاه عمومی اروپا در حذف نام خود از فهرست سازمان‌های خرابکار، آن را پیروزی دیپلماتیک توصیف کرد.

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی