به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 12 آذر 1399

عملیات ارتش علیه «داعش» در دیرالزور/تلاش تروریست‌ها برای نقض آتش‌بس در «برزه»

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه موفق شدند، بار دیگر ابتکار عمل در فرودگاه نظامی دیر الزور را پس از دفع شدیدترین حملات گروه تروریستی تکفیری «داعش» به این فرودگاه در دست گیرند.

براساس این گزارش نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، بر شهرک «دغیم» و مزارع اطراف آن سیطره پیدا کنند که عناصر تروریستی تکفیری داعش از آنجا برای حملات خود به سمت فرودگاه نظامی دیر الزور بهره می‌بردند.

این درحالی است که به موازات این عملیات ارتش سوریه، نیروی هوایی ارتش این کشور نیز مواضع و تجمعات داعش در شهر «المو حسن»، واقع در ریف شرقی دیر الزور و مهمترین و اصلی‌ترین پایگاه داعش در ریف دیر الزور که در نزدیکی فرودگاه نظامی دیر الزور قرار دارد، را موشک باران کردند.

همچنین جنگنده‌های ارتش سوریه حملات مشابهی نیز علیه مواضع داعش در شهر «المیادین» واقع در استان دیر الزور انجام داده و نیروهای پیاده نظام ارتش سوریه نیز موفق شدند، به سمت منطقه استراتژیک «حویجه صکر» پیشروی کنند.

اما در جبهه دمشق و بطور مشخص در منطقه «برزه» یگان‌های ارتش سوریه تلاش‌های تروریست‌ها برای نفوذ به داخل این منطقه و نقض آتش‌بس در آن را ناکام کنند.

بنابر گزارش‌ها، نیروهای ارتش سوریه بطور موقت بزرگراه بزره را برای تامین امنیت خودروهای عبوری قطع کردند، چراکه عناصر مسلح تروریستی تلاش داشتند، یکی از مواضع ارتش در این منطقه را تصرف کنند که با شکست مواجه شده و به سمت بوستان‌های «الحافظ» و «برزه البلد» عقب نشینی کردند.

ساعاتی پس از دفع این حمله ارتش سوریه بزرگراه برزه را بار دیگر برای تردد امن خودروها باز کرد.

انتهای پیام/ز

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال