به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

عملیات گسترده ارتش در غوطه شرقی دمشق/تامین امنیت بزرگراه بین‌المللی دمشق‌-‌حمص

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق، یگان‌های ارتش سوریه مستقر در ریف دمشق همچنان به عملیات‌های خود در این منطقه با تمرکز بر رصد تحرکات تروریست‌ها و هدف گرفتن مواضع و تجمعات آنها ادامه می‌دهند و در این میان محور شمالی غوطه شرقی دمشق، بیش از محورهای دیگر شعله‌ور نشان می‌دهد.

در این خصوص یک منبع میدانی سوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دمشق تصریح کرد که عملیات‌های ارتش سوریه در ریف دمشق در این اواخر در منطقه «القابون» به سمت بزرگراه بین المللی و از آنجا به سمت شهرک «حرستا» و بوستان‌های «عربین» و «زملکا» متمرکز شده و در این راه این نیروها موفق شدند، تلاش تروریست‌های مسلح برای نزدیک شدن به بزرگراه و هدف گرفتن خودروهای عبوری را ناکام گداشتند.

این منبع آگاه میدانی تاکید کرد که به موازات این عملیات ارتش سوریه یگان توپخانه ارتش نیز نقاط تجمع تروریست‌ها در نزدیکی مسجد «الکبیر» و «طریق النهر» در منطقه قابون را هدف قرار داده و منهدم کردند تا از دو محور «حرستا الثانویه» و بوستان‌های عربین نیز درگیری‌های شدید میان نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح گزارش شود.

منبع فوق الذکر در خصوص جدیدترین وضعیت میدانی حرستا توضیح داد: محاصره این شهر برای جلوگیری ز نزدیک شدن عناصر مسلح به بزرگراه بین المللی و واداشتن آنها به عقب نشینی، به قوت خود باقی است.

اما در خصوص اوضاع میدانی غوطه غربی دمشق نیز این منبع آگاه سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه در شهرک «طیبه» و نزدیک شهرک «الکسوه» با هدف ممانعت تروریست‌ها از نزدیک شدن به منطقه «خان الشیح» خبر داد.

انتهای پیام/ز

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی