به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

حادثه «پیشاور» زنگ خطر رشد تروریسم برای منطقه است

«محمودجان فیض‌رحمان» تحلیل‌گر مسائل سیاسی و اسلامی آسیای مرکزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، اقدام تروریستی طالبان پاکستان علیه دانش‌آموزان یکی از مدارس این کشور را حاکی از آسیب‌پذیری امنیت منطقه‌ای دانست.

وی گفت: متاسفانه این گروه با عملکرد غیر انسانی خود همانند داعش و ده‌ها سازمان دیگر افراطی و تروریستی به خواسته‌های دشمنان اسلام که می‌کوشند دین مهربانی و رافت را آئین خطرناک و بربریت معرفی کنند، کمک می‌نماید. 

فیض‌رحمان با بیان اینکه گروه‌های تروریستی منطقه با گذاشتن اسم «اسلام» بر نام‌های خود در اصل کمر همت به تحقق منافع صهیونیسم و غرب بسته‌اند، تصریح کرد: آن‌ها با انجام این دست فعالیت‌های خطرناک در اصل اسلام را دین تندروها معرفی کرده و مسلمانان را افرادی بی‌رحم و خشن جلوه می‌دهند.

این کارشناس سیاسی و اسلامی منطقه، با احتمال حضور شبه‌نظامیان حرکت اسلامی ازبکستان در حادثه یادشده تروریستی، ارتباط نزدیک این سازمان با تحریک طالبان پاکستان را برای آسیای مرکزی خطرناک دانست.

به اعتقاد وی، چنین اقداماتی با اینکه امنیت منطقه‌ای را به چالش می‌کشد، همزمان زمینه برای اعمال فشارهای بیشتر سکولارهای افراطی روی گروه‌های اسلامی متعادل و در کل مسلمانان در جهان را فراهم می‌کنند که آسیای مرکزی نیز استثنا نخواهد بود.

انتهای پیام/.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی