به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 30 مهر 1397

موافقت حزب «صالح» با دادن رای اعتماد به دولت یمن

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حزب کنگره ملی یمن به ریاست «علی عبدالله صالح» رئیس‌جمهور مخلوع یمن پس از انقلاب 2011، اعلام کرد که امروز به کابینه «خالد بحاح» نخست‌وزیر رای اعتماد خواهد داد.

دولت یمن به ریاست خالد بحاح، سه شنبه گذشته، نتوانست به خاطر وجود درگیری‌های لفظی میان اعضای فراکسیون حزب صالح، رئیس جمهور سابق کشور و نمایندگان فراکسیون‌های پارلمانی دیگر از پارلمان رای اعتماد بگیرد. زیرا اعضای حزب کنگره مردمی به اقدامات نیروهای امنیتی در استان عدن و حمله به مقر حزب اعتراض کردند.

یکی از اعضای پارلمان‌ یمن در این خصوص تصریح کرد: آنچه که اکنون در عدن اتفاق می‌افتد همان نزاع داخلی میان دو جناح حزب کنگره و حزب عبدربه منصور هادی است. زیرا آنان در واکنش به برکناری هادی از معاونت ریاست حزب کنگره مردمی، خواهان برکناری علی عبدالله صالح از ریاست این حزب هستند تا جایی که حزب مذکور دچار چند دستگی‌ شدیدی شده و تعدادی از رهبران جنوبی با ایستادگی در کنار عبدربه منصور هادی و به منظور برکناری صالح از ریاست حزب و تشکیل«کنگره مردمی جنوب»  نشست‌های مداومی را برگزار می‌کنند.

در این نشست فوق‌العاده دولت یمن از طرف‌های حاضر در پارلمان دعوت کرد تا ضمن خویشتن داری منافع ملی را بر تمام منافع دیگر ترجیح دهند.

انتهای پیام/غ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی