به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 28 مهر 1397

تماس تلفنی معاون اوباما با «مسعود بارزانی»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور آمریکا در تماس تلفنی چهارشنبه شب با «مسعود بارزانی» رئیس منطقه کردستان عراق بار دیگر گفت که کشورش از منطقه کردستان حمایت می‌کند.

بر اساس بیانیه ریاست منطقه کردستان که نسخه‌ای از آن در پایگاه خبری «روداو» منتشر شد، بایدن در این گفت‌وگوی تلفنی ضمن ابراز شگفتی از توانمندی‌های نیروهای پیشمرگه، پیروزی‌های این نیروها در مقابله با داعش را ارزشمند دانست.

وی گفت: همه جهان و تمام کسانی که با تروریسم مبارزه می‌کنند، به کردستان امید بسته‌اند به همین دلیل نیز ائتلاف بین‌المللی همچنان از منطقه کردستان حمایت خواهد کرد.

بایدن درباره حذف نام حزب دموکراتیک کردستان و اتحادیه میهنی از فهرست سیاه (آمریکا) گفت: ما و کنگره آمریکا بسیار در این زمینه تلاش کردیم زیرا دیدیم که قرار گرفتن نام این 2 حزب در فهرست سیاه، نامعقول و نادرست است. پس از تلاش‌های زیاد، کنگره این درخواست را به طورقانونی طرح و تاکید کرد که نام این 2 حزب، نباید در فهرست سیاه باشد. به همین دلیل نیز به طور رسمی اسامی این 2 حزب از این فهرست حذف خواهد شد. این مسئله می‌تواند روند اعطای ویزا به اعضای این 2 حزب تسهیل کند.

در مقابل، مسعود بارزانی نیز از تلاش‌های اوباما و بایدن و ملت آمریکا و ائتلاف بین‌المللی به دلیل حمایتش از کردستان در جنگ با داعش قدردانی کرد.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی