به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

مسکو: آمریکا باید درک کند تحریم روسیه مانند تحریم کوبا بی‌فایده است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، وزارت امور خاجه روسیه ابراز امیدواری کرد واشنگتن این واقعیت را درک کند که سیاست اعمال فشار و تحریم علیه سایر کشورها بی‌فایده است، همان طور که این اقدامات در خصوص کوبا بی‌فایده بود.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه خود افزود: «جالب اینجاست که رئیس جمهوری آمریکا اذعان کرده است که تلاش‌های چندین ساله آمریکا برای منزوی کردن کوبا بی نتیجه بود. بنابراین باید امیدوار بود که دولتمردان آمریکا هر چه سریعتر بفهمند که سیاست اعمال فشار و استفاده از اقدامات محدودکننده علیه دیگر کشورها در بلندمدت بی فایده هستند».

دستگاه دیپلماسی روسیه تاکید کرده است که رفع موانع در خصوص نقل و انتقالات بانکی در چارچوب قطعنامه مربوط به «ضرورت لغو تحریم‌های اقتصادی، تجاری و مالی آمریکا علیه کوبا» صورت گرفته است که طی سالهای زیادی هر سال با حمایت فعال روسیه در مجمع عمومی سازمان ملل به تصویب رسیده است.

در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه همچنین آمده است: «انتظار می‌رود که در آینده نزدیک ما شاهد لغو کامل تحریم‌های تجاری آمریکا علیه کوبا باشیم».

مقامات واشنگتن و هاوانا روز چهارشنبه اعلام کردند که قصد دارند روابط خود را بهبود بخشیده و تماس‌های دیپلماتیک خود که در سال 1961 قطع شده بود را از سر بگیرند.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال