به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

مسئول روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر لامرد و مهر خبر داد: برگزاری دوره تربیت مربی قرآنی کودکان

مسئول روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر لامرد و مهر از برگزاری دوره تربیت مربی قرآنی کودکان ویژه بانوان و مربیان مهدهای کودک و پیش دبستانی در این شهرستان‌ها خبر داد.

به گزاش خبرنگار ایلنا از لامرد و مهر، مرتضی عبداله‌زاده صبح امروز، پنجشنبه، در این باره افزود: این دوره با هدف تربیت مربی قرآنی کودکان ویژه بانوان ۱۸ تا ۴۰ سال و مربیان مهدهای کودک و پیش دبستانی از سوی دارالقرآن خانه کارگر برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: دارالقرآن خانه کارگر با توجه به اهمیت و حساسیت آموزش‌های پیش از دبستان و به منظور هدفمند کردن آموزش کودکان، تربیت مربیانی آگاه، دلسوز و متعهد را جز اولویت‌های کاری خود قرار داده است.

مسئول روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر لامرد تصریح کرد: دارالقرآن خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران با برگزاری دوره‌های آموزشی تربیت مربی در این حوزه از سال ۸۷ حدود ۳۰۰۰ نفر را جهت تدریس در مهدکودک‌ها، مراکز پیش دبستانی و مراکز قرآنی آماده کرده و توانسته است دوره‌های متنوع قرآنی را اجرا کند.

وی گفت: این دوره بصورت فشرده و به دو بخش تئوری و کارورزی تقسیم می‌شود که مدت زمان کل دوره شامل ۱۰۰ ساعت است.

وی ادامه داد: بخش تئوری دوره در چهار روز و بصورت کلاس حضوری توسط استاد محسنی (مؤلف ۵۲ جلد کتاب) در محل خانه کارگر لامرد و مُهر برگزار می‌شود.

عبداله‌زاده درباره بخش کارورزی دوره بیان داشت: بانوان پس از اینکه چهار روز در کلاس‌های حضوری شرکت کردند، پس از آن برای دوره کارورزی به یکی از مهد‌ها یا مراکز پیش دبستانی معرفی می‌شوند و آنان باید همین آموزش‌هایی را که یاد گرفته‌اند به صورت عملی برای کودکان اجرا نمایند و آموزش دهند.

وی تصریح کرد: پس از گذراندن این مراحل و قبولی در آزمون کتبی و شفاهی و ارائه پروژه‌های خود به این مرکز، برای آنان مدارکی معتبر صادر می‌‌شود.

وی با بیان توضیحاتی در مورد سرفصل‌های این دوره، بیان داشت: «روش تدریس روخوانی قرآن همراه با تجوید به کودکان از طریق بازی و سرگرمی»، «روش تدریس آیات و احادیث کاربردی از طریق کد گذاری همراه با تصویر خوانی»، «آموزش حروف الفبا از طریق شعر و بازی و آموزش قصه‌های قرآنی»، «داستان‌های پیامبران همراه با نقاشی» و... از مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره هستند.

مسئول روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر با تاکید بر اینکه این دوره در اوایل بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود، افزود: متقاضیان می‌توانند هرچه سریع‌تر جهت شرکت در این دوره و تکمیل فرم و مدارک ثبت نام به خانه کارگر لامرد و مهر مراجعه کرده و جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۶۶۶۶۰۰۵۰۱ ارسال کنند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی