به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

مسئول نمایندگی استاندارد شهرستان گلپایگان تاکید کرد: مجوز فعالیت به نصابان غیر مجاز آسانسور نمی‌دهیم

مسئول نمایندگی استاندارد شهرستان گلپایگان با اشاره به نظارت‌های این اداره برشهربازی‌های شهرستان‌های گلپایگان و خوانسارگفت: در این شهرستان ها۴ شهر بازی در حال فعالیت است که امسال به دلیل عدم رعایت استاندارد ۲ شهربازی پلمپ شد ولی خوشبختانه با رعایت به کار گیری استاندارد‌های لازم موفق به دریافت مجوز کار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حمید رضا امینی، با اشاره به اینکه ۲ شهربازی جدید نیز درسال جاری در این شهرستان راه اندازی شد، ادامه داد: هم اکنون در حال بازرسی از این شهربازی‌ها هستیم که اگر موفق شوند استاندارد‌های لازم را رعایت کنند مجوز استاندارد به ان‌ها داده خواهد شد.

وی با اشاره به شکل گیری ۳ ساله اداره استاندارد درشهرستان گلپایگان افزود: در سال جاری ۱۶۰ مورد بازدید از سطح شهرستان و ۱۷۰ نمونه برداری از واحد‌های تولیدی این شهرستان توسط این اداره صورت گرفته است.

امینی با اشاره به رعایت استاندارد در آسانسور‌ها نیز بیان داشت: بیش از ۱۰ نصاب آسانسور در شهرستان گلپایگان مشغول به فعالیت هستند ولی تنها یک نصاب دارای مجوزدراین شهرستان است که باید در این زمینه فرهنگسازی‌های لازم برای اینکه نصابان اقدام به دریافت مجوز نمایند صورت گیرد.

وی تاکید کرد: شهرداری و سازمان نظام مهندسی نیز در این زمینه وظیفه نظارت دارند چراکه برخی وظایف تنها متوجه یک دستگاه نمی‌شود و باید همه بخش‌ها در این زمینه همکاری‌های لازم را داشته باشند. تا مصالح غیر استاندارد درپروژه‌های ساختمانی استفاده نشود.

مسئول نمایندگی استاندارد شهرستان گلپایگان ادامه داد: شرکت‌های نصاب آسانسورباید این نکته را مد نظر قرار دهند که برای ادامه فعالیت خود نسبت به اخذ مجوز‌های لازم از اداره استاندارد اقدام نمایند در غیر این صورت مجوز فعالیت به نصابان غیر مجازآسانسورنمی دهیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی