به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

توسط دانشکده علوم و حدیث؛ همایش نکوداشت استاد سید محمد باقر حجتی برگزار شد

همایش نکوداشت چهره ماندگار حوزه علوم قرآن و حدیث، استاد سید محمد باقر حجتی همزمان باروز وحدت حوزه و دانشگاه و هفته پژوهش در تالار شیخ طوسی (ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در شهرستان ری، در این همایش که با حضور جمعی از مسئولان، استادان و دانشجویان پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد، از زحمات و تلاش‌های استاد دکتر سید محمد باقر حجتی تجلیل و قدردانی شد.

دکتر حجتی با بیان گوشه‌ای از اتفاقات زندگی خود تصریح کرد: در قرآن برکاتی است که در هیچ کتاب دیگر نیست.

عضو هیات امنای دانشگاه قرآن و حدیث در ادامه گفت: امیدوارم این تلاش و کوشش مورد قبول حضرت باری تعالی قرار گیرد و همه شما را در آشنایی به قرآن و مضامین قرآن کریم و پایبندی به این کتاب آسمانی موفق بدارد.

وی خطاب به دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث توصیه کرد: در این دانشگاه که به نام قرآن و حدیث نامگذاری شده است، اخلاص و درس خواندن برای خدا را همواره سرلوحه کار خود قرار دهید.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی راد نیز طی سخنانی گفت: همه آنچه که در کشور رقم خورد در قرآن و حدیث کار و ثمره آقای دکتر سید محمد باقر حجتی است.

وی به ویژگی‌های عمل صالح از دیدگاه قرآن کریم اشاره کرد و در ادامه افزود: یکی از ویژگی‌های عمل صالح این است که باید خاستگاه آن خداوند باشد و عمل صالح به لحاظ ظرف وجود و ظرف شکل گیری ثمر بخش‌ترین و کارآمد‌ترین است.

خاطر نشانی می‌شود در ابتدای این همایش دکتر محمد دولتی، معاون پژوهشی پردیس تهران طی سخنانی هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از خدمات ارزشمند این پژوهشگر و چهره ماندگار حوزه قرآن و حدیث عنوان کرد.

 در پایان این همایش لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی حضرت آیت الله ری شهری رییس دانشگاه قرآن و حدیث و همچنین لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به دکتر سید محمد باقر حجتی اهدا شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی