به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

توسط دانشکده علوم و حدیث؛ همایش نکوداشت استاد سید محمد باقر حجتی برگزار شد

همایش نکوداشت چهره ماندگار حوزه علوم قرآن و حدیث، استاد سید محمد باقر حجتی همزمان باروز وحدت حوزه و دانشگاه و هفته پژوهش در تالار شیخ طوسی (ره) پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در شهرستان ری، در این همایش که با حضور جمعی از مسئولان، استادان و دانشجویان پردیس تهران دانشگاه قرآن و حدیث برگزار شد، از زحمات و تلاش‌های استاد دکتر سید محمد باقر حجتی تجلیل و قدردانی شد.

دکتر حجتی با بیان گوشه‌ای از اتفاقات زندگی خود تصریح کرد: در قرآن برکاتی است که در هیچ کتاب دیگر نیست.

عضو هیات امنای دانشگاه قرآن و حدیث در ادامه گفت: امیدوارم این تلاش و کوشش مورد قبول حضرت باری تعالی قرار گیرد و همه شما را در آشنایی به قرآن و مضامین قرآن کریم و پایبندی به این کتاب آسمانی موفق بدارد.

وی خطاب به دانشجویان دانشگاه قرآن و حدیث توصیه کرد: در این دانشگاه که به نام قرآن و حدیث نامگذاری شده است، اخلاص و درس خواندن برای خدا را همواره سرلوحه کار خود قرار دهید.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر مهدوی راد نیز طی سخنانی گفت: همه آنچه که در کشور رقم خورد در قرآن و حدیث کار و ثمره آقای دکتر سید محمد باقر حجتی است.

وی به ویژگی‌های عمل صالح از دیدگاه قرآن کریم اشاره کرد و در ادامه افزود: یکی از ویژگی‌های عمل صالح این است که باید خاستگاه آن خداوند باشد و عمل صالح به لحاظ ظرف وجود و ظرف شکل گیری ثمر بخش‌ترین و کارآمد‌ترین است.

خاطر نشانی می‌شود در ابتدای این همایش دکتر محمد دولتی، معاون پژوهشی پردیس تهران طی سخنانی هدف از برگزاری این همایش را تجلیل از خدمات ارزشمند این پژوهشگر و چهره ماندگار حوزه قرآن و حدیث عنوان کرد.

 در پایان این همایش لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی حضرت آیت الله ری شهری رییس دانشگاه قرآن و حدیث و همچنین لوح تقدیر و هدیه‌ای از سوی صندوق بازنشستگی کشوری به دکتر سید محمد باقر حجتی اهدا شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:29

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی