به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران: سال 94 پایه دهم متوسطه لغو و پایه نهم در دوره اول متوسطه مستقر میشود

علی قاسمی در جلسه شورای آموزش و پرورش که در سالن اجتماعات باشگاه فرهنگیان برگزار شد ضمن تشریح دستور کار جلسه مبنی بر تعیین شهریه مدرسه برای دانش اموزان اتباع خارجی به عملکرد آموزش و پرورش در روزهای اخیر اشاره کرد.

به گزارش ایلنا از ساری،در جلسه شورای همکاری حوزه آموزش و پرورش با حضور آیت الله طبرسی، امضای تفاهم نامه با اداره کل کتابخانه عمومی مازندران را مبنی بر تجهیز 10 هزار جلد کتاب کتابخانه های مدارس را از سوی کتابخانه های عمومی استان مازندران را از اهم برنامه های آموزش و پرورش استان مازندران اعلام کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران تجلیل از مشاوران پژوهنده که از 200 طرح ارائه شده و تقدیر از 12 طرح برگزیده را از دیگر اقدامات اداره کل آموزش و پرورش مازندران برشمرد.

وی از اجرای هفدهمین برنامه معلم پژوهنده با 300 هزار آثار خبر داد و گفت: از تعداد آثار ارائه شده 24 اثر برتر وبرگزیده استان مازندران تجلیل شد.

قاسمی به ساماندهی فعالیت های پژوهش تحقیق از طریق طراحی پایگاه پژوهشی اشاره کرد و از رونمایی پایگاه پژوهشی در هفته پژوهش بعنوان اولین طرح از سوی آموزش و پرورش مازندران خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه از 7 شهرستان، 11 آموزشگاه به عنوان پایگاه مدرسه پژوهش محور انتخاب شدند اظهار داشت: طرح فوق نیز به عنوان طرح پزوهشی برتر در کشور انتخاب شد.

وی افزود: برای نخستین بار در ویرایش 630 پژوهشگر فرهنگی همراه با دیگر پژوهشگران استان مازندران در سامانه پژوهشگران استانداری نامشان ثبت شد و از این تعداد 3 نفر از همکاران فرهنگی آموزش و پرورش به عنوان پژوهشگر برتر درکنار 21 پژوهشگر برتر نام خود را ثبت کرده و در هفته پژوهش از آنان تجلیل شد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران ابراز داشت: از 642 پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد و دکترا با محوریت مسائل مربوط به آموزش و پرورش، حمایت مالی انجام دادیم.

قاسمی افزود: در حوزه آموزش متوسطه و ابتدایی جهت استقرار پایه نهم کمیته ویژه تشکیل شد که در آن مقرر شد در سال 94 پایه نهم در دوره اول متوسطه مستقر شده و دیگر پایه دهم اول متوسطه نداشته باشیم.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 27-09-1393, 11:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی