به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

مجوز تاسیس 4 موسسه مردم نهاد در استان مرکزی صادر شد

غلامرضا فتحآبادی در گفتوگو با خبرنگار فارس در اراک اظهار داشت: هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان با تاسیس و فعالیت چهار تشکل به نامهای زائر امام رضا(ع) استان مرکزی، تشکل مهرورزین، جامعه ستارگان پارسی و توسعه گردشگری تیلوار موافقت کرد.

وی تصریح کرد: موسسه زائر امام رضا(ع) استان مرکزی در حوزه خیریه با هدف فراهم شدن بستر مناسب برای مشارکت خیرین در احداث زائرسرا در مشهد مقدس، استفاده حداکثری از ظرفیتهای معنوی، ایجاد رقابت مثبت خیرین استان برای فراهم کردن تسهیلات اقامتی برای استفاده اقشار کم درآمد و... از طریق شناسایی افراد خیر و نیازمند و علاقهمند به زیارت امام هشتم شیعیان ایجاد خواهد شد.

دبیر هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استانداری مرکزی ادامه داد: تشکل مهرورزین نیز در حوزه آسیبهای اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، ارتقاء سطح سلامت روانی از طریق آموزشهای روان شناختی، اجرای طرحهای پژوهشی و آموزشی با همکاری مراکز خدمات مشاورهای و دستگاههای مرتبط ایجاد خواهد شد.

فتحآبادی با اشاره به تشکل جامعه ستارگان پارسی بیان کرد: این انجمن در حوزه علمی و نجوم با هدف ترویج بیش از پیش فعالیتهای آسمانی و نهادینه کردن وجوه دینی این مهم از جمله رویت هلال ماه، توانمند کردن علاقهمندان به وجوه فرهنگی نجوم و... ایجاد خواهد شد.

به گفته وی موسسه توسعه گردشگری تیلوار نیز در حوزه گردشگری با هدف دستیابی به الگوهای رشد گردشگری، دستیاری به فضایی برای گفتمان تخصصی و مردمی، معرفی قابلیتهای گردشگری استان، ایجاد گروههای متخصص در حوزه گردشگری و... ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: سازمانهای مردم نهاد استان در حوزه سلامت توانستهاند گامهای ارزشمندی را بردارند.

دبیر هیئت نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استانداری مرکزی با اشاره به بهرهبرداری از هتلینگ بیماران سرطانی استان اظهار کرد: با استفاده از توان و ظرفیت خیرین، مهمان سرایی برای بیماران سرطانی برای اقامت در طول مدت درمان خود در شش طبقه و 40 سوئیت در نزدیکی بیمارستان آیتالله خوانساری در کمتر از دو سال ساخته شد.

انتهای پیام/87003/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی