به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

کارگروه حمایت از انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاری در قوچان تشکیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از قوچان، علیرضا یاقوتی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر قوچان در سالن اجتماعات این شورا اظهار کرد: در ارتباط با ساخت پلههای فرار در ساختمانهای مسکونی استعلاماتی از شهرهای همجوار و مشهد مقدس گرفته که تاکنون جوابی برای شورای شهر قوچان ارسال نشده است.

وی افزود: ساخت پلههای فرار در قوچان برای چهار طبقه بالای پیلوت الزامی بوده اما در شهرهای دیگر برای پنج طبقه به بالا که این موضوع مورد اعتراض برخی انبوهسازان در این شهرستان شده است.

رئیس کمیسیون عمران و توسعه شورای شهر قوچان با یادآوری این موضوع که مدتی کمیسیونها شورای شهر به حالت نیمه تعطیل درآمده اما دوباره بنا به ضرورت راهاندازی شد، گفت: برخی انبوهسازان نسبت به این موضوع گلایه داشتند که هنگام مراجعه به دفتر شهردار برای رفع مشکلات معطلیها بسیار زیاد است.

وی با اشاره به مصوبات شورای شهر در زمینه ورودی و خروجیهای قوچان، بیان کرد: یکی از مصوبات شورای شهر برای ورودی و خروجیها 100 متر تجاری رایگان بوده که متأسفانه ضعف در اطلاعرسانی و تبلیغات محیطی بسیار مشهود است.

یاقوتی تأکید کرد: در قوچان خیلی قانون مدارانهتر از بسیاری شهرها در مسکن و نظام مهندسی فعالیت میشود که باید در این زمینه کمی منعطفتر بود.

وی با بیان این موضوع که برای تعدیل ساخت پلههای فرار در پنج طبقه بالای پیلوت به بالا پس از تصویب شورای شهر در کمیسیون ماده 5 بررسی خواهد شد، تصریح کرد: با تصویب اعضای شورای شهر قوچان کارگروه حمایت از انبوهسازان و سرمایهگذاری در این شهرستان با حضور افرادی از شورای شهر، شهرداری و نظام مهندسی تشکیل میشود.

انتهای پیام/70005/الف20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی