به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

فعالیت 20 هزار راننده در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، فریبرز کرمی صبح امروز در مراسم تجلیل از رانندگان حمل کالا و مسافر در چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش حمل و نقل در جامعه و اهمیت حیاتی آن به طور مستقیم و غیر مستقیم در زندگی مردم و اقتصاد کشور و فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در سال 62 مبنی بر جهاد تخلیه بنادر اظهار کرد: در این تاریخ همه رانندگان و فعالان عرصه حمل و نقل جادهای با حمایت از جبهههای جنگ در جبههای دیگر با اعزام به بنادر جنوب کشور و تخلیه به موقع کشتیهای حامل ارزاق و مایحتاج مردم یکی از دغدغههای بزرگ امام راحل و مسئولان نظام را برطرف کردند و کشور را از بحران احتمالی نجات دادند.  

وی با اشاره به دلیل نامگذاری این روز به نام حمل و نقل و رانندگان گفت: به منظور ارج نهادن به تلاشهای این قشر زحمتکش جامعه و برای آگاهسازی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه بخش حمل و نقل جادهای، 26 آذرماه در تقویم کشورمان به نام "روز حمل و نقل و رانندگان "نامیده شد.

فریبرز کرمی با بیان اینکه 20 هزار راننده در استان چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت هستند، به جایگاه شهر فرخشهر و سهم 10 درصدی فرخشهر از حمل و نقل جادهای این استان اشاره کرد و گفت: شهر فرخشهر با داشتن حداقل 3 هزار راننده از جایگاه ویژهای در حمل ونقل کالا و مسافر این استان برخوردار است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه رانندگان در شکوفایی اقتصاد این استان و کشور تلاشهای این قشر را قابل ستایش دانست و بیان داشت: در آیین تجلیل از رانندگان، شرکتها و کارکنان نمونه بخش مختلف حمل و نقل جادهای کالا و مسافر استان چهارمحال و بختیاری با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

روز حمل و نقل و رانندگان، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دستاندرکاران و فعالان بخش حمل و نقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است.

انتهای پیام/68008/غ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی