به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

فعالیت 20 هزار راننده در چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، فریبرز کرمی صبح امروز در مراسم تجلیل از رانندگان حمل کالا و مسافر در چهارمحال و بختیاری با اشاره به نقش حمل و نقل در جامعه و اهمیت حیاتی آن به طور مستقیم و غیر مستقیم در زندگی مردم و اقتصاد کشور و فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در سال 62 مبنی بر جهاد تخلیه بنادر اظهار کرد: در این تاریخ همه رانندگان و فعالان عرصه حمل و نقل جادهای با حمایت از جبهههای جنگ در جبههای دیگر با اعزام به بنادر جنوب کشور و تخلیه به موقع کشتیهای حامل ارزاق و مایحتاج مردم یکی از دغدغههای بزرگ امام راحل و مسئولان نظام را برطرف کردند و کشور را از بحران احتمالی نجات دادند.  

وی با اشاره به دلیل نامگذاری این روز به نام حمل و نقل و رانندگان گفت: به منظور ارج نهادن به تلاشهای این قشر زحمتکش جامعه و برای آگاهسازی هر چه بیشتر جامعه با نقش و جایگاه بخش حمل و نقل جادهای، 26 آذرماه در تقویم کشورمان به نام "روز حمل و نقل و رانندگان "نامیده شد.

فریبرز کرمی با بیان اینکه 20 هزار راننده در استان چهارمحال و بختیاری مشغول به فعالیت هستند، به جایگاه شهر فرخشهر و سهم 10 درصدی فرخشهر از حمل و نقل جادهای این استان اشاره کرد و گفت: شهر فرخشهر با داشتن حداقل 3 هزار راننده از جایگاه ویژهای در حمل ونقل کالا و مسافر این استان برخوردار است.

وی با تاکید بر اهمیت نقش و جایگاه رانندگان در شکوفایی اقتصاد این استان و کشور تلاشهای این قشر را قابل ستایش دانست و بیان داشت: در آیین تجلیل از رانندگان، شرکتها و کارکنان نمونه بخش مختلف حمل و نقل جادهای کالا و مسافر استان چهارمحال و بختیاری با اهداء لوح تقدیر و هدیه تجلیل شد.

روز حمل و نقل و رانندگان، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دستاندرکاران و فعالان بخش حمل و نقل کشور و فرصتی مناسب برای بازنگری نیازها و مشکلات این بخش است.

انتهای پیام/68008/غ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی