به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

قرآن اولویت برنامه‌های پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش بردخون

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عباس جمالیفرد صبح امروز در آیین محفل انس با قرآن اظهار داشت: در راستای چشمانداز نوین آموزش و پرورش و طرح تحول  بنیادین برنامههای مدون و کارشناسی شده در حوزههای آموزشی و پرورشی آماده اجرا شده که با همراهی مدارس و فرهنگیان منطقه به مرحله عملیاتی میرسد.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر تحصیل، تهذیب و ورزش تاکید کردهاند که بر همین اساس قرآن را در اولویت امور پرورشی و تربیتی قرار دادهایم و همه همت خود را برای احیا و گسترش فعالیتهای پرورشی، دینی و توجه به امور معنوی به کار بستهایم و تا تحقق همه اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت توقف نخواهیم داشت.

وی قرآن را هدیهای الهی و ارزشمند دانست و همگان را برای قرائت و عمل به  دستورات انسانساز آن فرا خواند تا مسیر روشنی و هدایت همواره نمایان باشد.

یکی از اساتید حوزه و دانشگاه نیز در این آیین معنوی گفت: محبت خدا را در نظر بگیریم و با شناخت خدا پرستش کنیم و همه چیز را به خاطر خدا دوست بداریم چرا که محبت غیرخدا هیچ ارزشی ندارد.

حجتالاسلام حسین حاجیانی با اشاره به آیات نورانی قرآن ادامه داد: اگر محبت خدا در دلی ریشه بدواند هیچ دشمن و بدخواهی را یارای مقابله نیست که با توجه به آیات نورانی قرآن حضرت موسی در خانه فرعون رشد کرد و پس از ابلاغ نبوت به سراغ  او رفت و به سوی خداوند دعوت کرد.

در این آیین معنوی که مسئولان حوزه پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مسئولان بردخون، فرهنگیان، دانش آموزان و جمعی از علاقمندان به کتاب وحی حضور داشتند، قاریان برجسته کشوری و استانی محمد مهدی انگالیان، علیرضا لطفی، حجتالاسلام علیرضا محمودی به قرائت آیاتی از کلام پروردگار پرداختند و گروه تواشیح الغدیر از پایگاه صاحب الزمان بردخون برنامه زیبای معنوی را اجرا کردند.

این مراسم ماندگار و عظیم با مشارکت ادارات و خیرین در حسینیه هیئت اباعبدالله الحسین(ع)شهر بردخون برگزار شد.

انتهای پیام/66003/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی