به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

قرآن اولویت برنامه‌های پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش بردخون

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عباس جمالیفرد صبح امروز در آیین محفل انس با قرآن اظهار داشت: در راستای چشمانداز نوین آموزش و پرورش و طرح تحول  بنیادین برنامههای مدون و کارشناسی شده در حوزههای آموزشی و پرورشی آماده اجرا شده که با همراهی مدارس و فرهنگیان منطقه به مرحله عملیاتی میرسد.

وی افزود: مقام معظم رهبری بر تحصیل، تهذیب و ورزش تاکید کردهاند که بر همین اساس قرآن را در اولویت امور پرورشی و تربیتی قرار دادهایم و همه همت خود را برای احیا و گسترش فعالیتهای پرورشی، دینی و توجه به امور معنوی به کار بستهایم و تا تحقق همه اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت توقف نخواهیم داشت.

وی قرآن را هدیهای الهی و ارزشمند دانست و همگان را برای قرائت و عمل به  دستورات انسانساز آن فرا خواند تا مسیر روشنی و هدایت همواره نمایان باشد.

یکی از اساتید حوزه و دانشگاه نیز در این آیین معنوی گفت: محبت خدا را در نظر بگیریم و با شناخت خدا پرستش کنیم و همه چیز را به خاطر خدا دوست بداریم چرا که محبت غیرخدا هیچ ارزشی ندارد.

حجتالاسلام حسین حاجیانی با اشاره به آیات نورانی قرآن ادامه داد: اگر محبت خدا در دلی ریشه بدواند هیچ دشمن و بدخواهی را یارای مقابله نیست که با توجه به آیات نورانی قرآن حضرت موسی در خانه فرعون رشد کرد و پس از ابلاغ نبوت به سراغ  او رفت و به سوی خداوند دعوت کرد.

در این آیین معنوی که مسئولان حوزه پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، مسئولان بردخون، فرهنگیان، دانش آموزان و جمعی از علاقمندان به کتاب وحی حضور داشتند، قاریان برجسته کشوری و استانی محمد مهدی انگالیان، علیرضا لطفی، حجتالاسلام علیرضا محمودی به قرائت آیاتی از کلام پروردگار پرداختند و گروه تواشیح الغدیر از پایگاه صاحب الزمان بردخون برنامه زیبای معنوی را اجرا کردند.

این مراسم ماندگار و عظیم با مشارکت ادارات و خیرین در حسینیه هیئت اباعبدالله الحسین(ع)شهر بردخون برگزار شد.

انتهای پیام/66003/غ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی