به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

موافقت با ایجاد رشته دکترای گیاهان دارویی در دانشگاه آزاد شیروان

به گزارش خبرگزاری فارس از شیروان، محمد قادریمقدم صبح امروز به مناسبت هفته پژوهش به خبرنگاران اظهار کرد: پذیرش دانشجو در مقطع دکتری در رشته گیاهان داروئی از مهرماه سال آینده صورت میگیرد.

وی در بخش دیگری با یادآوری اهمیت پژوهش و نگاه این دانشگاه گفت: بسترسازی حقیقاتی این واحد دانشگاهی از اولویتهاست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان اشاره به پرداخت یک میلیارد ریال برای حمایت علمی از مقالات و تولیدات علمی و کمک به پایان نامههای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و خرید منابع تخصصی و پیشرفته  گروه پرستاری به مبلغ 250 میلیون ریال و اخذ مجوز خرید دستگاه فتوسنتز متر به مبلغ یک میلیارد 400 میلیون ریال طی امسال گفت: بستر فعالیتهای علمی و تحقیقاتی با تجهیز آزمایشگاه گاههای تخصصی برای استادان، پژوهشگران و دانشجویان در این واحد دانشگاهی فراهم شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان  هدف از این فعالیت و تاسیس شرکتهای دانش بنیان و مرکز کار آفرینی را خدمت به جامعه  و کاهش وابستگی این واحد دانشگاهی به شهریه دانشجویان عنوان کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شیروان دیگر فعالیتهای پژوهشی این مرکز علمی را: جذب صددرصدی بودجه پژوهشی در سالهای 91 و 92، خرید تجهیزات و امکانات پژوهشی کارگاهی از قبیل دستگاه GC(کروماتوگرافی گازی) میکروسکوپ فلروسانس ومانکن پیشرفته تخصصی، کمک به پایان نامههای دانشجویان کارشناسی ارشد به مبلغ 42 میلیون ریال، برگزاری مسابقات منطقهای سازههای ماکارونی و همایش منطقهای توسعه پایدار و امنیت مرزبانی استان خراسان شمالی، شرکت در مسابقات کشوری و منطقهای سازههای ماکارونی و ربا تیک، برگزاری همایش اصحاب رسانه اعلام کرد.

وی گفت: برگزاری کارگاه (ورکشاپ) آموزشی توسط گروه گرافیک، برگزاری نمایشگاه نشریات تخصصی و پایاننامههای کارشناسی ارشد، برگزاری کارگاه آموزشی گروه کارشناسی ارشد باغبانی ( استخراج dnaوrna، استخراج پروتئین، اصول کار با دستگاه pcr و آشنائی با نشانگرها، آشنائی با نرم افزار های مورد استفاده در نشانگرها ، آشنائی با روشهای elisa) برگزاری دو سخنرانی علمی توسط گروه ادبیات و پرستاری  و ارسال مدارک استادان این واحد دانشگاهی به استان جهت انتخاب  پژوهشگر برتر،  از جمله برنامههای اجرای حوزه پژوهش وفناوری واحد شیروان در هفته پژوهش است.

به گزارش فارس، در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی شیروان دو هزار و 700دانشجو در سه مقطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی ،کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/63002/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی