به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

پنجمین همایش خورشید ولایت در ایرانشهر برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از ایرانشهر، صبح امروز پنجمین همایش خورشید ولایت با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان استانی در ایرانشهر آغاز شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در این همایش اظهار داشت: 28 آذر در استان ما یادآور یک رویداد تاریخی در سال 1356 است که مقام معظم رهبری(مدظلهالعالی) به دنبال دستگیریهای متعدد در دوران نظام شاهنشاهی به شهرستان ایرانشهر تبعید شدند.

حجتالاسلام عباس دانشی افزود: این اتفاق مقدمه و سرآغازی برای پیوند عاطفی و ارزشمند بین مردم شهرستان ایرانشهر با ولایت فقیه بود و در مدت 237 روز تبعید ایشان به ایرانشهر شاهد توجه و عنایت این حضرت به مردم ایرانشهر و محبت و عواطف مردم ایرانشهر بودیم و بعد از وقوع سیل که در آن سال اتفاق افتاد و مردم ایرانشهر این روحانی مجاهد را در راس امدادرسانی به سیلزدگان دیدند، ارتباطات مستحکمی بین ایشان و مردم شکل گرفت و اکنون میتوان به عنوان یک رویداد تاریخی مورد توجه ما قرار بگیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه چهار دوره همایش خورشید ولایت در ایرانشهر برگزار شده و امروز پنجمین همایش خورشید ولایت در این شهرستان در حال برگزاری است، افزود: همچنین مستند «237 روز» که به زمان تبعید مقام معظم رهبری به ایرانشهر میپردازد در سالنهای مجتمع فرهنگی و هنری سراسر استان اکران میشود.

وی افزود: رونمایی از تمبر یادبود واقعه تبعید مقام معظم رهبری(مدظلهالعالی) به ایرانشهر و پوستر فراخوان همایش علمی و پژوهشی ولایت از جمله برنامههای جانبی همایش است.

انتهای پیام75005/ط20

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی