به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 مرداد 1397

لزوم انتشار انبوه تولیدات حوزه با همکاری دانشگاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کهنوج، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با حضور استاندار با اشاره به 27 آذرماه روز وحدت حوزه و دانشگاه اظهار داشت: این دو بال علم و فناوری بیش از گذشته به هم نزدیک هستند.

وی بیان داشت: حضور حوزویان در دانشگاه و تولید علم با رویکرد اسلامی فرصت مناسبی برای دانشگاهیان و قشر حوزوی ایجاد کرده است تا بتوانند، گامهای بلندی راستا پیشرفت علم بردارند.

زاهدی با توجه به اینکه حوزویان با وسعت نظری که در عرصه تولید علم دارند، گامهای خوبی در این راستا برداشتهاند، تصریح کرد: حوزه باید تلاش کند مانند دانشگاه تولیدات علمی خود را در معرض دید عموم قرار دهد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: حضور حوزویان در دانشگاه موجب میشود که علم و دین با یکدیگر ممزوج شده به اهداف عالی دست یابند و به انتشار انبوه تولیدات آنان کمک کند.

وی افزود: هدف از سفر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به حوزههای انتخابی این است که از نزدیک با مسائل و مشکلات منطقه آشنا شوند تا آنها را در مجلس مطرح کنند و در سطح استان توسط استاندار و در سطح ملی توسط نمایندگان پیگیری شود.

زاهدی با اشاره به اینکه در این دوره تصمیمهای خوبی در سطح ملی برای استان کرمان اتخاذ شده است، عنوان کرد: هر 10 نماینده استان کرمان در پی رفع مشکلات منطقه هستند و در صورتی که با یکدیگر تعامل داشته باشند، سرعت و توان اقدام کار افزایش مییابد.

انتهای پیام/80001/غ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی