به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 29 شهریور 1397

دنیا با فرهنگ حسینی از انقلاب اسلامی دفاع کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، آیتالله حسین سعدی صبح امروز در هشتمین سوگواره ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) که در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، اظهار کرد: دنیای امروز مبتنی بر ارتباطات است و هنرمند کسی است که بتواند واقعیت‎های دنیا را به خوبی درک کند و به افکار عمومی ارائه دهد.

وی تصریح کرد: رسانه‎های استکبار با معکوس کردن واقعیت‎ها، فجیع‎ترین ظلم را نسبت به حقوق بشر مرتکب می‎شوند و دم از حقوق بشر می‎زنند، بزرگترین اجتماع بشری را در اربعین بایکوت خبری می‎کنند و از کوچکترین نشست‎ها بمباران خبری می‎سازند.

توجه به مسائل فرهنگی در جامعه اسلامی ضروری است

مدیرعامل پژوهشگاه شفق نیز با بیان اینکه بصیرت چراغ راه آینده است، گفت: بصیرت منحصر به امروز و فردا نمی‎شود و در تمامی عصرها و نسل‎ها نمود پیدا می‎کند.

علیرضا فرساد بر لزوم توجه به مسائل فرهنگی در جامعه اسلامی تاکید کرد و بیان داشت: دشمنان انقلاب اسلامی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل کودک‎کش می‎خواهند فرهنگ اسلامی و ارزش‎های دینی را مخدوش و از بین ببرند.

وی با بیان اینکه جبهه غرب با رویکرد تغییر فرهنگ دولت‎های زیادی در جهان را ساقط کرده است، گفت: تمام تلاش آنها برای این است تا حکومتی از جنس استکبار همراه با سیاست‎های غربی در کشورها تاسیس کنند.

مسئولان تهاجم فرهنگی را جدی بگیرند

مدیرعامل پژوهشگاه شفق با تاکید بر اینکه مسئولان اجرایی باید مسئله تهاجم فرهنگی دشمن را جدی بگیرند، خاطرنشان کرد: برخی مسئولان به جای اینکه همچون سدی مستحکم در برابر تهاجم فرهنگی باشند اما این تهاجم را جدی نمی‎گیرند.

فرساد با بیان اینکه مداحان رسالت سنگینی در انتقال فرهنگ دینی و اسلامی دارند، تصریح کرد: تعداد اندکی از مداحان در مجالس عزاداری مسائلی را مطرح می‎کنند که به نوعی ریختن آب در آسیاب دشمن است.

وی با تاکید بر اینکه اشعار مداحان باید سنجیده و درس‎آموز باشد، گفت: جامعه مداحان باید دانش و معلومات خود را ارتقاء دهد و با بیان واقعیت‎ها افکار عمومی را به اسلام ناب محمدی پیوند عمیق ببخشد.

به گزارش فارس؛ هشتمین سوگواره ملی ادبی هنری لب عطشان حسین (ع) با حضور مسئولان ملی و استانی در گرگان برگزار شد.

انتهای پیام/83001/ط30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی