به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 26 تیر 1397

وحدت قم قعرنشین لیگ آزادگان باقی ماند / 9 هفته ناکامی در کسب پیروزی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، تیمی که در نیم فصل نخست بازیهای مرحله گروهی فصل جاری رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور 4 بار در کادر فنی خود تغییرات داشته و بزرگترین مشکل فعلیاش به مسائل مالی باز میگردد همچنان در لیگ آزادگان روی نوار ناکامی گام بر میدارد.

فوتبالیستهای وحدت امسال برای نخستین بار نماینده فوتبال استان قم در راه صعود به رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور جام آزادگان شدهاند اما هفتههای متوالی است که از حال و روز خوشی برخوردار نیستند و طلسم ناکامیهای آنها در لیگ برقرار است.

وحدت قم در 11  هفته سپری شده از بازیهای مرحله گروهی فصل جاری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور جام آزادگان تنها 9 امتیاز کسب کرده که این تعداد امتیاز حاصل یک پیروزی، 6 تساوی و 4 باخت است و نماینده قم را فعلا در انتهای جدول رده بندی گروه دوم لیگ آزادگان قرار داده است.

در هفته یازدهم از مرحله گروهی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور کشور جام آزادگان ششمین تساوی تیم فوتبال وحدت قم رقم خورد و این تساوی برای شاگردان وحید مظاهری در وحدت قم در میهمانی تیم فوتبال ماشینسازی تبریز به دست آمد.

تیم ماشینسازی تبریز تنها تیمی است که امسال در رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور جام آزادگان برابر تیم وحدت قم تن به شکست داده و وحدت تنها 3 امتیاز این فصل را از این تیم تبریزی کسب کرده اما در بازی برگشت نتوانست برابر میزبان خود نتیجهای بهتر از تساوی یک بر یک کسب کند.

وحدت قم و ماشینسازی تبریز در دومین هفته از دور برگشت بازیهای لیگ آزادگان به میزبانی نماینده تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و این بازی در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا هر دو تیم فعلا در نیمه دوم جدول رده بندی گروه دوم لیگ آزادگان قرار بگیرند.

در نیمه نخستین این دیدار حساس ابتدا این تیم فوتبال وحدت قم بود که به گل دست یافت و 45 دقیقه از این گل دفاع کرد اما در نیمه دوم و در دقیقه 64 ماشینسازی تبریز به گل رسید و بازی مساوی شد تا بدین ترتیب وحدت قم 9 امتیازی و ماشینسازی تبریز 12 امتیازی شوند.

بازی دو تیم در نیم فصل نخست مرحله گروهی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور جام آزادگان با حساب 2 بر یک به سود تیم وحدت قم به پایان رسیده بود و بدین ترتیب تیم ماشینسازی با این نتیجه 12 امتیازی شد و در رده ششم جدول قرار گرفت و وحدت قم با 9 امتیاز بین 10 تیم در جایگاه نهم باقی ماند.

انتهای پیام / 78002/ل30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی