به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 28 تیر 1397

ظهور نخستین نویسنده زن جاسکی با «205 ضرب‌المثل بلوچی»

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، عبدالرحمن لشکریزاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران، گفت: پژوهش در هر کشوری باعث ترقی و پیشرفت میشود و هیچ حرکتی بدون آگاهی و شناخت اتفاق نمیافتد.

وی ادامه داد: امروزه پیشرفت در دنیا بر پایه پژوهش و تحقیق خلاصه شده و با کمک محققان و پیشگامان امر تحقیق و پژوهش باید راه ترقی و پیشرفت را پیدا و آن را پیمود.

لشکریزاده با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، پژوهشگران و مبتکران را مغز متفکر جامعه دانست و افزود: هر چه بیشتر زمینههای پژوهشی برای جوانان و دانشجویان فراهم شود جامعه به سوی آبادانی و توسعه سوق پیدا خواهد کرد.

مراد زرهی معاون فرماندار جاسک نیز در ادامه ضمن تبریک هفته پژوهش و تاکید بر دقت و توجه پژوهشگران در انتخاب موضوعات پژوهشی گفت: پژوهشگران باید در تدوین مقالات و انتخاب موضوع کیفیت را بر کمیت ترجیح دهند، گاه یک مسئله نیاز به تحقیقات زیادی دارد و ممکن است کسانی که برای حل آن سالها زمان اختصاص دادهاند در نهایت نتایج قابل توجهی کسب نکنند.

وی در این راستا ادامه داد: شاید این افراد مقالاتی را در زمینهای خاص ارائه ندهند، اما تلاششان ماندگار و قابل تقدیر است.

زرهی افزود: در همه زمینهها و رشتهها پژوهشگران باید پژوهشهای خود را به سمتی سوق دهند که نتیجه علمی آن را بتوان در جامعه دید.

این مسئول ادامه داد: ما از پژوهشگران جاسکی میخواهیم دستاوردهای علمی خود را در جهت حل نیازهای شهرستان و استان به کار ببرند.

وی گفت: در زمینه علوم کشاورزی و دامداری میتوان خدمات خوبی را به کشاورزان و دامداران شهرستان ارائه داد و علم پژوهش باید با تولید ثروت باعث رفاه افراد جامعه باشد.

در این مراسم از کتاب «205 ضربالمثل بلوچی» به نویسندگی مریم داوری نخستین نویسنده زن جاسکی رونمایی شد و در پایان از 18 پژوهشگر جاسکی با اهدا لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این مراسم، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت هفته پژوهش و فناوری مراسم تجلیل از پژوهشگران جاسکی با حضور مهمانان ویژه استانی از جمله دکتر منصور فرهادی رئیس شورای اسلامی هرمزگان در سالن اداره ارشاد برگزار شد.

انتهای پیام/88001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی