به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 25 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

ظهور نخستین نویسنده زن جاسکی با «205 ضرب‌المثل بلوچی»

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، عبدالرحمن لشکریزاده سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جاسک پیش از ظهر امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران، گفت: پژوهش در هر کشوری باعث ترقی و پیشرفت میشود و هیچ حرکتی بدون آگاهی و شناخت اتفاق نمیافتد.

وی ادامه داد: امروزه پیشرفت در دنیا بر پایه پژوهش و تحقیق خلاصه شده و با کمک محققان و پیشگامان امر تحقیق و پژوهش باید راه ترقی و پیشرفت را پیدا و آن را پیمود.

لشکریزاده با استناد به سخنان مقام معظم رهبری، پژوهشگران و مبتکران را مغز متفکر جامعه دانست و افزود: هر چه بیشتر زمینههای پژوهشی برای جوانان و دانشجویان فراهم شود جامعه به سوی آبادانی و توسعه سوق پیدا خواهد کرد.

مراد زرهی معاون فرماندار جاسک نیز در ادامه ضمن تبریک هفته پژوهش و تاکید بر دقت و توجه پژوهشگران در انتخاب موضوعات پژوهشی گفت: پژوهشگران باید در تدوین مقالات و انتخاب موضوع کیفیت را بر کمیت ترجیح دهند، گاه یک مسئله نیاز به تحقیقات زیادی دارد و ممکن است کسانی که برای حل آن سالها زمان اختصاص دادهاند در نهایت نتایج قابل توجهی کسب نکنند.

وی در این راستا ادامه داد: شاید این افراد مقالاتی را در زمینهای خاص ارائه ندهند، اما تلاششان ماندگار و قابل تقدیر است.

زرهی افزود: در همه زمینهها و رشتهها پژوهشگران باید پژوهشهای خود را به سمتی سوق دهند که نتیجه علمی آن را بتوان در جامعه دید.

این مسئول ادامه داد: ما از پژوهشگران جاسکی میخواهیم دستاوردهای علمی خود را در جهت حل نیازهای شهرستان و استان به کار ببرند.

وی گفت: در زمینه علوم کشاورزی و دامداری میتوان خدمات خوبی را به کشاورزان و دامداران شهرستان ارائه داد و علم پژوهش باید با تولید ثروت باعث رفاه افراد جامعه باشد.

در این مراسم از کتاب «205 ضربالمثل بلوچی» به نویسندگی مریم داوری نخستین نویسنده زن جاسکی رونمایی شد و در پایان از 18 پژوهشگر جاسکی با اهدا لوح، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

این مراسم، به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جاسک و با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت هفته پژوهش و فناوری مراسم تجلیل از پژوهشگران جاسکی با حضور مهمانان ویژه استانی از جمله دکتر منصور فرهادی رئیس شورای اسلامی هرمزگان در سالن اداره ارشاد برگزار شد.

انتهای پیام/88001/ش30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 11:26

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی